Gwiazdy

Sandra Kubicka pokazała nam 3 garderoby i zdradziła sekrety stylu. "Nie jestem fanką zakładania sukienki i szpilek na pierwszą randkę"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Stylem Sandry Kubickiej inspirują się tysiące kobiet nie tylko w Polsce, ale również w USA, gdzie spędziła ostatnie lata swojego życia. Modelka na co dzień stawia na wygodę, ale śledzi także najnowsze trendy. Co kryją jej trzy garderoby? Pokazała to w naszym cyklu "Moda na spacer".

Sandra Kubicka o swoim stylu

Sandra Kubicka w zeszłym roku przeprowadziła się z Miami do Polski. Zrezygnowała z życia w amerykańskim mieście na rzecz domu na obrzeżach Warszawy. Dziś przyznaje, że tego nie żałuje, gdyż jest zdecydowanie spokojniejsza, niż była wcześniej. Cieszy się również, że w Polsce są cztery pory roku, bowiem uwielbia zimę, a w USA ubierała głównie stroje kąpielowe, szorty i koszulki . Obecnie w jej garderobie królują dresy.

- Mam ich mnóstwo, bo lubię je nosić i na sportowo, i do szpilek. Wiem, że to jest teraz hejtowane, ale ja lubię taki look - wyznała Sandra Kubicka.

Modelka raczej nie przepłaca w sklepach z odzieżą i innymi modowymi akcesoriami, choć przyznaje, że są rzeczy, do których ma szczególną słabość.

- Lubię sieciówki, jeśli chodzi o ciuchy. Wydaję na torebki, buty (...) i biżuterię, bo jestem tego zdania, że ubrania się często pierze , często się psuje. Nie będę płakać później, tylko się po prostu je odda, wyrzuci i kupi nowe - powiedziała modelka w rozmowie z redaktorką mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą.

Co ciekawe, najdroższą rzeczą w jej szafie jest torebka w biało-bordowym kolorze, będąca projektem domu mody Givenchy.

- Chyba tylko raz ją założyłam. Głupota straszna. Była bardzo, bardzo droga i nie wiem po co ją kupiłam . Miałam takiego bzika w Miami, że chciałam nosić kolory. (...) Poszłam kupić tę torebkę, ale jest w tak ciężkim kolorze, że nie wiadomo jak ją dobrać, co do niej założyć, więc ona sobie po prostu leży - mówiła Sandra Kubicka.

Garderoba Sandry Kubickiej

Jak każdej kobiecie, Sandrze zdarzają się też gorsze dni. Wkłada wtedy swój "depresyjny sweter". W szafie modelki znajdują się również eleganckie garnitury czy błyszczące sukienki, które co roku sama projektuje na swoje urodziny. Gwiazda pokazała nam także bardzo wyjątkową kreację.

- To jest moja suknia ślubna, której nigdy nie założyłam, ale nie wiem czy to jest dobre wspomnienie czy sentymentalne... Po prostu była tak piękna, że z tych wszystkich sukni ślubnych jedną zachowałam, bo jest na tyle, myślę, interesująca, że mogę ją kiedyś założyć na czerwony dywan, jak wróci świat do normy i będziemy mogli wychodzić na imprezy - stwierdziła Sandra Kubicka.

Modelka dodała, że w najbliższym sezonie będzie stawiać na wesołe, neonowe kolory, a mocny pomarańcz jest według niej absolutnym hitem. W innych barwach gustuje jednak, gdy idzie na pierwszą randkę.

- Wtedy zakładam czarne spodnie, a la skórzane i kurtkę skórzaną. To odzwierciedla mój charakter. Jak idę się z nim spotkać, to on wie, z kim ma do czynienia. Jestem silną kobietą - jeżdżę na motocyklach, ścigam się, więc trochę mu to pokazuję. Nie jestem fanką zakładania sukienki i szpilek na pierwszą randkę, bo według mnie jest to za bardzo wyzywające i za bardzo zapraszające - zdradziła Sandra Kubicka.

Cykl "Moda na spacer"

W dobie koronawirusa doceniamy każdą okazję, kiedy możemy wskoczyć w stylowe ciuchy, gdyż sporą część dnia siedzimy w domu ubrani w dresy. Specjalnego znaczenia nabrały nawet spacery, które są prawdziwym wydarzeniem i stały się niezwykle modne. My jako redakcja wpisujemy się w trendy i rozpoczęliśmy cykl pt. "Moda na spacer". Redaktorka Sabina Zięba rozmawia w nim ze znanymi i lubianymi gwiazdami o modzie oraz trendach, a także o tym, jak się nosić na różne okazje.

Zobacz też:

Reporter: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości