Gwiazdy

Sandra Kubicka o swoim życiu uczuciowym: "Skończy się na garniturze i wyjdę za kobietę"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Sandra Kubicka to modelka z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Udowodniła to w swoim ostatnim poście, który zamieściła w mediach społecznościowych. Zażartowała w nim ze swoich perypetii miłosnych. Internauci od razu zasypali ją propozycjami. "Zapraszam na randkę" – czytamy.

Sandra Kubicka jest znaną modelką, która niejednokrotnie występowała na okładkach popularnych magazynów, a świat mody zna od podszewki. Ostatnio świętowało urodziny projektanta Mariusza Brzozowskiego, który od ponad 20 lat współtworzy markę Paprocki&Brzozowski.

Sandra Kubicka dwa razy szykowała się się do ślubu

Modelka zamieściła na Instagramie serię fotografii z solenizantem, a w opisie odniosła się do swoich perypetii miłosnych. Dlaczego? Bo to projektant miał szyć dla niej ślubne kreacje.

Kochany nasz wszystkiego, co najlepsze!!! Bądź zawsze taki radosny i uśmiechnięty. No i pamiętaj… już dwa podejścia do moich sukni ślubnych były, to jeszcze musimy dotrwać do tej TRZECIEJ! Albo jak to dzisiaj powiedziałeś....... SKOŃCZY SIĘ NA GARNITURZE i wyjdę za kobietę

- napisała Sandra Kubicka.

Obok życzeń dla Mariusza Brzozowskiego pojawiły się propozycje i porady od fanów modelki.

- "To skoro za kobietę, to zapraszam na randkę". "Piękna", "W sumie... nie wielu jest tak pięknych mężczyzn co kobiet na tym świecie..", "Za szybko mówisz tak" - czytamy pod postem.

Sandra Kubicka - życie uczuciowe

Przypomnijmy, że Sandra Kubicka w 2020 roku była zaręczona z Brazylijczykiem Kaio Goncalvesem, a wcześniej rozstała się z poprzednim narzeczonym - Cedricem Gervaisem. W obu przypadkach do ceremonii nie doszło. Spotykała się również z biznesmenem Wiktorem Waligórą. Ten związek jednak też nie przetrwał próby czasu. Obecnie modelka jest singielką, której życie zawodowe kwitnie.

Zobacz także:

Ewa Farna opowiedziała, dlaczego tyła. "Podświadomie zaczęłam nabierać warstwy". Jej wyznanie poruszyło fanów

Demi Lovato wyznała, że jest osobą niebinarną. Co to oznacza?

Znane pary, które dzieli duża różnica wieku. W polskim show-biznesie rekord to 37 lat

Zobacz wideo: Sandra Kubicka pokazała swoje 3 garderoby. „Nie jestem fanką zakładania sukienki i szpilek na pierwszą randkę”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości