Sandra Kubicka martwi się o przebywającą w USA matkę. „Gdy jeszcze byłam w Miami, widziałam płonące radiowozy”

Gwiazdy


Od wielu dni w Stanach Zjednoczonych organizowane są protesty związane ze śmiercią George’a Floyda. Nie zawsze przebiegają one w pokojowy sposób, dlatego też Sandra Kubicka przejmuje się losami swojej matki, która cały czas jest za oceanem.

Sandra Kubicka o protestach w Stanach Zjednoczonych

Śmierć George’a Floyda wywołała w USA (i nie tylko) falę protestów. Podczas nich często dochodzi do aktów wandalizmu i agresji. Świadkiem wielu dramatycznych scen była Sandra Kubicka.

Gdy jeszcze byłam w Miami, widziałam płonące radiowozy. Miasto jest zniszczone, wprowadzono godzinę policyjną. (…) Ludzie czują dużo złości, ja rozumiem demonstracje i protesty, to jest ważne, żeby walczyć o swoje prawa i o prawdę, ale to zaszło już za daleko

- opowiedziała w wywiadzie dla „Faktu”.

Modelka nie rozumie, czemu podczas takich demonstracji niektórzy włamują się do sklepów, plądrują je i niszczą. Zauważyła też, że wszyscy policjanci zostali wrzuceni do jednego worka i bywają obiektem ataków protestujących. Tymczasem nie każdy z nich jest taki sam jak policjant, który doprowadził do śmierci Floyda.

Sandra Kubicka martwi się o matkę

W związku z obecną sytuacją Sandra Kubicka martwi się o swoją matkę Grażynę, która cały czas znajduje się za oceanem. Tam bowiem dopełnia jeszcze formalności związanych z przeprowadzką do Polski.

Wylatuje dopiero za dwa tygodnie. Ona bardzo się boi

- powiedziała modelka.

Sama Sandra wyprowadziła się z Miami, gdzie zostawiła swoje dotychczasowe życie. Obecnie mieszka już w Polsce, gdzie odnalazła spokój.

Postawiłam wszystko na jedna kartę, troszkę się bałam nie będę ukrywać.. bo pierwszy raz w życiu spakowałam całe swoje życie

- wyznała na swoim Instagramie.

Na odległość więc świętowała urodziny mamy, składając jej życzenia na Instagramie.

Jesteś moja przyjaciółką i wiem, że zawsze możemy się razem pośmiać

- pisała o łączącej je relacji.

Zobacz także:

Ed Sheeran wraca z muzycznej „emerytury”? Brytyjski wokalista pracuje nad nowymi utworami

Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” rozstali się. „Jesteśmy zbyt różni”

Elton John sfinansował operację byłej narzeczonej. „Wzruszył mnie. Po tych wszystkich latach to bardzo miłe”

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz