Gwiazdy

Sandra Kubicka: "Nagle dostaję telefon, że mam COVID". Jak czuje się modelka?

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Sandra Kubicka za pośrednictwem Insastories poinformowała, że otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Opowiedziała o tym jak się czuje, czy ma obawy i jak spędza kwarantannę.

Sandra Kubicka ma koronawirsua

Modelka prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Dużo pracuje, podróżuje, żyje w ciągłym biegu. Niestety, ostatnio została zmuszona do przystopowania.

Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić, czy nie, bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć

- zapowiedziała przykrą wiadomość.

Sandra Kubicka zaznaczyła, że zawsze bardzo poważnie podchodziła do testów na obecność koronawirusa. Wykonywała je często, z racji tego, że podróżuje do różnych miejsc.

I tak negatywny, negatywny, nagle dostaję telefon, że mam COVID

- wyznała modelka. Jak się teraz czuje?

Nie mam gorączki, czuję się fenomenalnie, właśnie skończyłam kolejny trening. Wczoraj 3 godziny trenowałam. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak, nic, zero totalnie

- opowiedziała na Instastories.

Sandra Kubicka na kwarantannie

Jak zaznaczyła, bezobjawowe przechodzenie choroby może być zasługą jej silnego organizmu. Sandra Kubicka przez to, że odwiedza najdalsze zakątki świata, szczepi się przeciwko różnym chorobom. Jakie ma plany na najbliższe dni?

Zostaje w domu, będę relacjonować moje samotne życie. Mieszkam sama. Odwołałam wszystkie prace, wszystkie sesje, wyjazdy, będę siedzieć w domu

- tłumaczyła.

Modelka dodała, że niedługo musi wybrać się do Stanów Zjednoczonych. Tym większa jest jej motywacja do wyzdrowienia. Na razie jednak zostaje w domu.

Policja nie przyjechała do mnie ani razu, ale za to sanepid mnie ogląda na Instagramie. Pan jest miły, uprzejmy, pomocny i odpowiedział mi na wszystkie pytania

- opowiedziała.

Jako, że informacja o zakażeniu koronawirusem przyszła niespodziewanie, Sandra Kubicka nie zdążyła zrobić zakupów. Ale od czego ma się najbliższych? Mama modelki dostarczyła jej wszystkie niezbędne produkty. Podczas spotkania panie zachowały wszelkie środków ostrożności. Zobaczcie sami:

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i dużych pokładów cierpliwości na kwarantannie!

Zobacz też:

Aktor z "Na Wspólnej" miał poważny wypadek. Zbiera pieniądze na operację

Finalista "Top Model" zostanie ojcem: "BABY KOSEL NADCIĄGA!!"

Gigi Hadid urodziła. Szczęśliwa modelka pochwaliła się pierwszym zdjęciem maluszka

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości