Gwiazdy

Co ze ślubem Sandry Kubickiej? "Chcę, żebyśmy nie bali się ze sobą przytulać i tańczyć"

Gwiazdy


Ślub Sandry Kubickiej i jej partnera Kaio Alvesa Goncalvesa, został przełożony ze względu na pandemię koronawirusa. Jak Sandra radzi sobie z tą sytuacją i gdzie przebywa w czasie izolacji?

Sandra Kubicka przełożyła swój ślub

Ślub pięknej modelki i brazylijskiego biznesmena Kaio Alvesa Goncalvesa, pierwotnie zaplanowany był na te wakacje. Ze względu jednak na wszechobecną izolację i zakaz zgromadzeń, Sandra i jej ukochany zdecydowali się przełożyć uroczystość. O szczegółach tej decyzji modelka opowiedziała Basi Pasek podczas wideokonferencji w Dzień Dobry TVN. Kubicka obecnie przebywa w Miami, gdzie wraz z Kaio spędza kwarantannę.

Mogłabym na siłę przylecieć do Polski, ale Kaio nie ma takiej możliwości – nie ma paszportu europejskiego, więc na razie nie może pojechać ze mną

- wyznała modelka. Wyjaśniła też, skąd decyzja o przełożeniu ślubu.

Nasze wesele jest odwołane i nie mamy jeszcze wyznaczonej nowej daty, na kiedy przeniesiemy ten ślub. Nie wyobrażam sobie, że goście, moi bliscy nie pojawiliby się na weselu lub gdyby ktoś zachorował. Dla mnie w tym momencie nie jest najważniejsze, czy impreza się odbędzie, tylko zdrowie i szczęście. Chcę, żeby to był moment szczęśliwy. Żebyśmy nie bali się ze sobą przytulać i tańczyć

- przyznała Kubicka.

Sandra Kubicka - plany na przyszłość

Sandra od dzieciństwa marzyła o ślubie. Piękna Polka była już raz zaręczona z francuskim DJ-em, Cedrickiem Gervaisem, z którym jednak rozstała się w 2018 roku. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską w Dzień Dobry TVN wyznała wtedy, że jej partner nie był jej wierny.

Obecnie Sandra znalazła szczęście u boku Kaio. Para jest niemalże nierozłączna. Brazylijczyk wspiera swoją ukochaną, która wciąż pracuje pomimo pandemii, ale w nieco inny sposób. Kubicka wspomniała w rozmowie, że kończy proces tworzenia własnych perfum. Premiera już za kilka tygodni. Niebawem pojawi się również kolekcja sukienek Sandry.

Na pytanie, co zrobi, gdy pandemia się skończy, Sandra odpowiedziała jednoznacznie.

Pojadę na Mazury

- przyznała ze śmiechem.

Zobacz także:

Lara Gessler o ciąży: „Służy mi, gdyby nie brzuch i ochota na sok z pomarańczy, to bym się nie zorientowała”

Hakerzy masowo wyłudzają pieniądze w czasie pandemii. Jak się przed nimi chronić?

Joga na dobry początek dnia. Jak poprawnie wykonać powitanie słońca?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości