Gwiazdy

Sandra Kubicka spełnia dziecięce marzenia. „Nie sądziłam, że tak szybko się to wydarzy”

Gwiazdy

Radosna, wesoła, promieniejąca, tak dziś czuje się Sandra Kubicka. Już niebawem polska modelka stanie wraz z ukochanym na ślubnym kobiercu. Jaki będzie ślub, ile gości zaprosi i jaką sukienkę wybierze? O przygotowaniach do ceremonii i planach zawodowych z Sandrą rozmawiała Basia Pasek.

Nowy projekt Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka razem z ukochanym przyleciała do Polski. Jak się okazuje, celem wycieczki były nie tylko sprawy związane ze ślubem, ale również praca. Modelka przygotowuje się do wypuszczenia własnej linii perfum.

Dzisiaj jesteście na planie zdjęciowym moich nowych perfum. Jest to coś, o czym bardzo długo marzyłam jako mała dziewczynka. Nie sądziłam, że tak szybko się to wydarzy, ale to jest chyba największa rzecz w mojej karierze i jestem bardzo podekscytowana

– powiedziała Sandra.

Wśród ekipy pracującej nad nową kampanią, na planie zdjęciowym pojawił się także narzeczony Sandry. Modelka w rozmowie z Basią Pasek uchyliła też rąbka tajemnicy i zdradziła, że Kaio również wystąpi w reklamie perfum.

Jest bardzo zdecydowana, ma mnóstwo energii i jest bardzo pozytywna. Jesteśmy bardzo do siebie podobni i wzajemnie się wspieramy

- powiedział Kaio Alves Goncalves.

Ślub Sandry Kubickiej

Przygotowania do ślubu idą pełną parą. Sandra i Kaio dopracowują ostatnie szczegóły. Jak zdradzają, ślub odbędzie się w lipcu w Polsce i będzie łączył kilka kultur, polską, amerykańską i brazylijską. Choć zarówno Sandra, jak i Kaio są bardzo wierzący, niestety ślub nie będzie mógł odbyć się w kościele.

Jesteśmy właśnie w Polsce i dogrywamy ostatnie szczegóły. Mam nadzieję, że ten wirus nam nie przeszkodzi i ludzie dolecą, bo będą z całego świata. Będzie najpiękniejsze wydarzenie w naszym życiu. Będą trzy dni ceremonii, imprezy i celebrowania wspólnie z przyjaciółmi i rodziną i cieszę się, że będzie to w Polsce

– powiedziała.

Huczne trzy dni ceremonii, zabawa i świętowanie do białego rana. To czeka gości, którzy otrzymali zaproszenie na wyczekiwane wydarzenie. Na honorowej liście znalazło się sto najbliższych osób, przyjaciele i rodzina.

Nie wiem, czy to jest mało, czy dużo, ale będzie sto osób. Chciałam wziąć wszystko na siebie i zorganizować własne wesele. Jestem strasznie uparta i wszystko musi być po mojemu. Do pewnego momentu, kiedy przyszła kwestia logistyki, kabli, głośników. Wtedy podjęłam decyzję, że potrzebuję wedding plannera

– powiedziała.

Do pomocy przy organizacji ślubu włączyła się także rodzina zakochanych. Kaio podczas rozmowy zdradził, że w do planowania wielkiej ceremonii wkroczyła także jego mama.

Będziemy mieć brazylijskie jedzenie i napoje, ale także polskie. Będzie zabawnie

– powiedział Kaio.

Sukienka na wesele

Motywem przewodnim ceremonii będzie kolor beżowy, w który ubrani będą wszyscy goście. Jak przyznała Sandra, będzie szlachetnie, czysto i elegancko. Modelka przygotowała także kilka kreacji dla siebie. W tym najważniejszym dla niej dniu pragnie wyglądać jak księżniczka z bajki.

Idę w kierunku księżniczki z Disneya, ogromna, długa sukienka. Chce wejść z hukiem

– dodała.

Jak Kaio wyobraża sobie chwilę, w której jego oczom ukaże się Sandra w ślubnej sukni? Jak przyznał, z pewnością będzie to wzruszający moment, nie tylko dla niego, ale także całej rodziny.

To jest bardzo szczególny i unikatowy moment. Szczerze mówiąc, nie mogę sobie tego wszystkiego wyobrazić, bo nigdy czegoś podobnego nie przeżyłem. Czekam na to, jak to będzie i co będę czuł. Będzie dużo płaczu. Moja mama znaczenie płakać już w momencie, kiedy wyleci z Miami

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości