Gwiazdy

Dziennikarka Dzień Dobry TVN przygotowuje się do ślubu. "Jak tak dalej pójdzie, kiecek będzie sześć"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Sandra Hajduk w tym roku ma przed sobą jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nasza specjalistka od show-biznesu planuje bowiem ślub. Musi w związku z tym wybrać suknię, w której wystąpi w tym uroczystym dniu. Dziennikarka ma już za sobą pierwsze przymiarki, zdjęciami z których pochwaliła się w sieci.

Sandra Hajduk o ślubie

Rok 2021 zapowiada się dla prowadzącej show-biznes w Dzień Dobry TVN niezwykle ciekawie, zwłaszcza w życiu prywatnym. Dziennikarka zamierza wyjść za mąż.

- Ślub miał być w sierpniu, ale z powodu pandemii przełożyliśmy - powiedziała nam Sandra. Czyli, jak głosi przysłowie, "co się odwlecze, to nie uciecze". Kiedy zatem dojdzie do uroczystości?

- 23 czerwca, jeśli nie przyjdzie tsunami albo plaga żab z Egiptu - zażartowała dziennikarka.

Data ślubu już ustalona, koleją ważną decyzją jest wybór sukni. W jakiej kreacji wystąpi w tym wielkim dniu nasza specjalistka od show-biznesu? Rąbka tajemnicy uchylają zdjęcia z przymiarki, które opublikowała w sieci.

- A w wolniejszych chwilach modelkuję @agata_nivette i jej pięknym ślubnym sukniom ? jak tak dalej pójdzie, to tych kiecek w czerwcu będzie sześć ? - czytamy pod fotkami .

Sandra Hajduk w sukni ślubnej

Na instagramowym profilu dziennikarki pojawiły się jej fotografie w zjawiskowej, białej kreacji. Sukienka jest bez rękawów, z odważnym, mocno wyciętym dekoltem i suto marszczonym, tiulowym dołem. Czy właśnie na nią się zdecyduje? Jeszcze nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że nie będzie to jej jedyny ślubny strój.

- Suknie będą dwie - jedna od Ewy Minge, a druga od Laurelle - zdradziła nam Sandra.

Sandra Hajduk – prowadząca show-biznes w Dzień Dobry TVN

Sandra Hajduk swoją dziennikarską przygodę zaczęła w Agencji TVN - x-news. Po dwóch latach przeszła do Wirtualnej Polski, gdzie pracowała ponad 4 lata. Redagowała teksty i przeprowadzała wywiady dla serwisów: Pudelek, WP Gwiazdy czy WP Opinie, była też reporterką.

W 2018 roku wystartowała z autorskim programem "Hardtalk – na ostro", w którym przeprowadzała wywiady ze znanymi postaciami świata rocka: Nergalem, Piotrem Roguckim, Januszem Panasewiczem, Anją Orthodox, a także Jurkiem Owsiakiem.

Ma na koncie wiele wywiadów z gwiazdami rodzimego i światowego show-biznesu, jednak to muzyka jest najbliższa. Od stycznia ub. roku jest redaktor prowadzącą serwisu Gala.pl, a od marca prowadzi show-biznes w Dzień Dobry TVN.

Niedawno rozmówcą Sandry Hajduk był Limahl. Piosenkarz opowiedział jej m.in. o tym, jak utwór "Never ending story" wpłynął na jego karierę i całe życie. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Księżna Kate świętuje urodziny. Oficjalne zdjęcie jest w tym roku wyjątkowe

Karolina Pisarek po raz trzeci w gronie najpiękniejszych twarzy świata. Pokonała Selenę Gomez i Arianę Grande

Karolina Kuczyńska z "Top Model" wspomina udział w programie. Kogo z jurorów bała się najbardziej?

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości