Sandra Hajduk-Popińska opowiedziała o kompleksach. "Nie mam urody Miss Polonii"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
www.ofeminin.pl
Sandra Hajduk - Popińska

Sandra Hajduk-Popińska to reporterka Dzień Dobry TVN, która o show-biznesie wie niemal wszystko. Choć sama jest dosyć skryta, i od opowiadania o prywatności woli pracę z kamerą, ostatnio zrobiła wyjątek. W najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat presji doskonałego wyglądu oraz kompleksów, jakich mogą dostarczać współczesne media.

Sandra Hajduk-Popińska szczerze o kompleksach

Sandra Hajduk-Popińska pracuje w mediach od prawie dekady. Doświadczona reporterka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym ujawniła swój punkt widzenia na temat medycyny estetycznej oraz zdrowia. Okazuje się, że dziennikarka czuje medialną presję na perfekcyjny wygląd, jednak sama na razie nie zamierza poddawać się żadnym upiększającym zabiegom.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

- Po pierwsze, pomyślałam sobie, że to będzie po prostu niebezpieczne - jeśli "zrobię" sobie jedną rzecz, będę chciała kolejne, a ja nie mogę sobie pozwolić, żeby tyle czasu spędzać w szpitalach - tłumaczyła w rozmowie z ofeminin.pl.

Wygląd nie jest w tej pracy najważniejszy

Dziennikarka mocno stąpa po ziemi i doskonale zdaje sobie sprawę, jak działają kamery telewizyjne. Sandra w rozmowie zaznaczyła, że nie ma jednak kompleksów, co zawdzięcza wsparciu i akceptacji ze strony rodziców. Jak podkreśla – wygląd jest drugorzędną sprawą dla kompetencji, talentu i charyzmy, które pozwalają jej rozwijać się w swojej ukochanej pracy.

- A po drugie, uznałam, że nie bez powodu jestem w miejscu, w którym jestem. Ktoś wybrał mnie do tej roli, dał mi tę szansę bycia na antenie jednego z większych programów komercyjnych - i to pomimo wszystkich moich wad. Pomimo tego, że seplenię, nad czym nieustannie pracuję, mimo tego krzywego nosa, albo faktu, że nie mam urody Miss Polonii – dodała Sandra Hajduk-Popińska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: www.ofeminin.pl

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości