Sanah nie zwalnia tempa i zapowiada nową płytę: "Wszystko jest piękne i trochę się boję, że coś nagle popsuję"

Gwiazdy


Sanah to młoda piosenkarka, która uważana jest za jedną z najbardziej obiecujących gwiazd polskiej sceny muzycznej. W maju ukazała się jej debiutancka płyta – "Królowa dram", która natychmiast podbiła listy przebojów. Pomimo swojego fenomenalnego sukcesu artystka nie przestaje działać. W Dzień Dobry Wakacje zaprezentowała swój najnowszy singiel zatytułowany "No sory".

Sanah – kim jest wokalistka

Pomimo młodego wieku Sanah może pochwalić się ogromnymi sukcesami. 22-latka jeszcze przed premierą swojego debiutanckiego albumu, zgarnęła aż trzy nominacje do Fryderyków. Jej pierwszy singiel "Szampan" królował na listach przebojowych, a klip został obejrzany ponad 42 milionów razy. Zapytana o to, czy spodziewała się, że ta piosenka okaże się tak dużym hitem odpowiedziała:

Myślałam, że to jest słaba piosenka. Jak ją napisałam, to pamiętam, że tak wysyłałam cokolwiek do producentów, bo już mi brakło pomysłów. Wysyłałam co mi przyszło do głowy. Nie wierzyłam w to

– zdradziła Sanah w rozmowie z Dzień Dobry Wakacje.

Sanah zapowiada nową płytę

Pomimo tych niewątpliwych sukcesów Sanah nie spoczywa na laurach. Wokalistka pracuje obecnie nad kolejnym albumem, którego premiera ma odbyć się zimą.

Trochę się niepokoję, że to jest tylko na chwilę. Nawet zaczęłam się nazywać ostatnio "laską od <<Szampana>>", więc tak próbuję, ile tylko mogę, żeby to jednak nie było na chwilę. Już szykuję drugą płytę i będę cisnąć, ile się da. Na wakacje nie wyjechałam i się cieszę, bo koncerty są, cieszę się

Nową płytę zapowiada utwór "No sory", który zaprezentowała na naszej scenie. Zobacz:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Szymon Grzybacz i jego wielki debiut. Singiel "Malinowy" nagrany został z orkiestrą, z którą śpiewał sam Andrea Bocelli

4Dreamers - idole polskich nastolatek nagrali nową piosenkę. "To było dla nas ogromne wyzwanie"

Co słychać u Łukasza Zagrobelnego? "Tęsknię za sceną"

Autor: Agata Polak