Gwiazdy

Sam Smith i Burna Boy połączyli siły. Oto utwór "My Oasis"

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Kolejny nowy utwór od Sama Smitha. Tym razem brytyjski wokalista zdecydował się na muzyczną współpracę z artystą kryjącym się pod pseudonimem Burna Boy. Efektem ich działanie jest "My Oasis".

Sam Smith z nowym utworem "My Oasis"

Sam Smith w ostatnich miesiącach rozpieszcza fanów swojej twórczości. W kwietniu ukazał się energetyczny przebój "I'm Ready" nagrany przez brytyjskiego wokalistę i Demi Lovato. Na początku lipca z kolei artysta zaprezentował swoją wersję znanego utworu zespół Coldplay "Fix You". Kilka tygodni później Sam Smith zdecydował się wydać kolejne muzyczne dziecko. Premierę miała jego najnowsza piosenka "My Oasis". Powstała ona dzięki współpracy Smitha z nigeryjskim wokalistą i twórcą kryjącym się pod pseudonimem Burna Boy.

Posłuchajcie "My Oasis".

YouTube/Sam Smith

Sam Smith – kariera

Sam Smith z muzyką związany jest od bardzo dawna. W czasach wczesnej młodości śpiewał nawet w chórze szkoły katolickiej do której uczęszczał. Pierwszą popularność przyniosły mu single "Latch" (duetu Disclosure) czy "La La La" (Naughty Boya), na których udzielał się gościnnie. Wiele osób kojarzy go przede wszystkim dzięki balladzie "Stay With Me", promującej debiutancki krążek Sama "In the Lonely Hour". Artysta miał również okazję nagrać utwór "Writing’s On The Wall", który przewodził jednej z filmowych odsłon przygód Jamesa Bonda ("Spectre").

Wokalista ma na swoim koncie wiele muzycznych nagród, w tym Grammy dla najlepszej piosenki roku ("Stay With Me") czy Brit Award za najlepszy brytyjski debiut. Wyróżniony został również jego utwór do produkcji "Spectre", za który artysta otrzymał Oscara i Złoty Glob.

Sam Smith zawsze też szczerze mówił o swojej seksualności. W 2014 roku otwarcie powiedział, że jest gejem. Kilka lat później przyznał, że nie identyfikuje się z konkretną płcią i w równym stopniu czuje się zarówno mężczyzną, jak i kobietą.

Szczegóły w materiale.

Zobacz także:

Billie Eilish wydała nowy singiel. Fani zachwyceni optymizmem "My Future"

Syn Edyty Górniak znalazł pierwszą pracę. Dumna mama "Nie idzie na łatwiznę"

Elton John świętuje wyjątkową rocznicę. "Gdybym 30 lat temu nie poprosił o pomoc, byłbym martwy"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości