Gwiazdy

Sabina Jeszka o swojej karierze: "Kiedy zaczęłam śpiewać, musiałam wszystko porzucić"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Rybnik - Sabina Jeszka
Dzień Dobry TVNRybnik - Sabina Jeszka

Sabina Jeszka pochodzi ze Śląska, a konkretnie z Rybnika. Wraz z mamą Mirellą odwiedziła nasze świąteczne miasteczko, gdzie opowiedziała o rodzinnych relacjach i planach zawodowych. Na koniec artystka zaśpiewała swój autorski świąteczny singiel.

Sabina Jeszka o Rybniku

Sabina Jeszka to artystka, która swoją popularność zawdzięcza udziałowi w trzeciej edycji programu "Mam Talent!". Artystka dotarła do finału show, a następnie rozpoczęła wokalną karierę. Młoda gwiazda opuściła rodzinny Rybnik, gdzie wraz z mamą pracowała w jednej firmie i zdecydowała się podążać swoją drogą.

-  Kiedy zaczęłam śpiewać, musiałam wszystko porzucić, poczułam, że to jest moje miejsce, teraz mama z siostrą ogarniają wszystko – powiedziała.

Sabina podkreśliła też, że z mamą łączą ją przyjacielskie relacje. Panie są dla siebie wielkim wsparciem i nieocenioną pomocą. - Mama jest moim największym fanem, cokolwiek by się u mnie działo, to wiem, że mogę z każdym problemem do niej przyjść i zawsze dostanę wsparcie – dodała artystka. Mieszkanki Rybnika nie mogły nie wspomnieć o rodzinnym mieście. Za co je kochają? - Ja w Rybniku kocham luz, to, że ludzie tu są niesamowicie gościnni, przyjaźni, a nie jest tak wszędzie – powiedziała Sabina Jeszka.– Ja kocham za korzenie, za ludzi, za otwartość, prawdziwość, za magię tego miasta – dodała mama wokalistki.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Sabina Jeszka – świąteczna piosenka

W 2020 roku artystka wydała pierwszą, a do tego świąteczną płytę zatytułowaną "My Christmas Dream". Na krążku znalazły się przepiękne aranżacje największych świątecznych klasyków. Na naszej plenerowej scenie, Sabina Jeszka zaśpiewała jeden z autorskich utworów – "Za chwilę świętą".

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości