Gwiazdy

„The Biebers on Watch”, czyli zaproszenie do świata Justina i Hailey Bieber

Gwiazdy

x-news

Rozmowy, zwierzenia i fragmenty z życia. " The Biebers on Watch" to miniserial dokumentalny stworzony przez Justina Biebera będący gratką nie tylko dla jego najwierniejszych fanów.

Kwarantanna według Justina Biebera

W najnowszym odcinku „The Biebers on Watch” Justin Bieber i jego żona Hailey postanowili zrobić live’a na Facebook’u i odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez fanów. Opowiedzieli między innymi o ich sposobach na spędzanie kwarantanny.

Każdy z nas ma swoje, wyjątkowe mocne strony i rzeczy, w których jest dobry, korzystanie z nich w tym czasie i bycie kreatywnym jest dobrym sposobem na pozostanie aktywnym

- mówił piosenkarz.

Moim zdaniem kwarantanna to dobry czas na rozpoczęcie tego czego się chce wprowadzić w życie, czy to jest twoje marzenie, czy pomysł. Myślę, że to idealny czas, żeby zacząć się zastanawiać w jaki sposób przełożyć te pomysły w działanie

- dodała Hailey Bieber

„The Biebers on Watch”

Niedawno dokument „Seasons” o Justinie Bieberze można było oglądać na YouTube Originals. Teraz wokalista zdecydował się na współpracę z platformą Facebook Watch, na której zaczął ukazywać się miniserial dokumentalny "The Biebers on Watch". Dwunasto-odcinkowa seria pokaże Justina Biebera i Hailey Bieber w serii intymnych rozmów. Nie zabraknie zwierzeń, odpowiedzi na pytania fanów oraz różnego rodzaju aktywności ze słynnymi przyjaciółmi i rodziną. Kolejne odcinki będą ukazywały się w poniedziałki, środy i piątki na fanpage'u piosenkarza.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości