Gwiazdy

Kanye West zerwał kontakty z Kim Kardashian? "Zmienił numery telefonów, odciął się zupełnie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Od kilku miesięcy media donoszą o szczegółach rozstania Kim Kardashian i Kanye Westa. Para celebrytów rozwodzi się po 7 latach małżeństwa. Okazuje się, że nie wszystko przebiega między nimi pokojowo. Muzyk bowiem zerwał kontakty z byłą partnerką.

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa

Plotki o kryzysie w małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa krążyły w tabloidach już od kilku miesięcy. Konflikt między partnerami zyskał na sile, gdy muzyk zdecydował się kandydować w wyborach na prezydenta USA. Niedawno, w połowie lutego, media potwierdziły, że celebrytka złożyła pozew.

Podczas rozwodu para walczyła m.in. o swoją rozległą posiadłość w Hidden Hills, ale podobno Kim pozwolono zachować rezydencję, jako główny dom dla ich pociech.

- Kim jest właścicielką całej ziemi wokół domu, ale Kanye sam kupił nieruchomość, a potem podzielili koszty renowacji. Kim walczyła o zachowanie tego miejsca, ponieważ jest to dom ich dzieci. I wygrała - donosił portal "Page Six".

Przez wzgląd na podpisaną przez nich intercyzę, kwestie finansowe były łatwe do rozwiązania i szybko się z nimi uporali. Brak konfliktów na tym polu nie poprawił jednak ich relacji.

Kanye West zerwał kontakty z Kim Kardashian

Para dzieli się opieką nad czwórką dzieci, lecz unika swojego towarzystwa. Jak donosi "Page Six", już nawet ze sobą nie rozmawiają. Kanye miał zerwać kontakty z Kim jeszcze przed złożeniem przez nią pozwu rozwodowego.

- Jeszcze zanim Kim złożyła pozew rozwodowy, Kanye zmienił swoje numery telefonów i powiedział: "Możesz kontaktować się ze mną przez ochroniarzy" . (...) Ufa mu jednak w kwestii dzieci. Kanye je kocha i często się z nimi widuje. Kim wychodzi z domu, a on przyjeżdża i spędza czas z pociechami. Mają armię niań, więc zmiana jest łatwa - twierdzi źródło "Page Six".

Raper ma swoje ranczo w Wyoming i dzieci regularnie kursują między nim, a kalifornijską willą. Podobno bardzo tego nie przeżywają, ponieważ w ostatnich latach najczęściej widywali rodziców osobno.

- Plotki o tym, że w tym małżeństwie źle się dzieje, krążyły od dawna. Kanye generalnie zbyt stabilny emocjonalnie to nie jest, choć jak znów donoszą portale, (...) Kim ceni go jako ojca i uważa, że jest bardzo dobrym rodzicem, natomiast między nimi się po prostu nie układało . A on z kolei (...) podobno zmienił numery telefonów, odciął się od nich zupełnie, żeby nie mieć żadnego kontaktu z za chwile już byłą żoną - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości