Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan na Balu Dobroczynności. Jej kreacja skradła nasze serca!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek-Majdan przyszła razem z Radkiem Majdanem na X Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności”. Otrzymała nagrodę specjalną za swoją działalność.

Zobacz też:

Urodziła troje dzieci, wygląda jak milion dolarów. Oto sekret Małgosi Sochy

Na X Balu Charytatywnym „Gwiazdy Dobroczynności”, który odbył się 2 marca, statuetki otrzymali: Anna Dereszowska, Anita Sokołowska i Bartek Kasprzykowski. Honorową nagrodę otrzymała Anja Rubik. Wyróżniona została także Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan z Nagrodą Specjalną Magazynu SHOW i FOB

Małgorzata Rozenek-Majdan została doceniona za współpracę z kilkoma fundacjami: jest ambasadorką Wirtualnego Serca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kampanii Rak'n'Roll "Coś do nich mam" oraz Szlachetnej Paczki.

Rozenek od lat aktywnie działa na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka, m.in. organizując warsztaty edukacyjne dla najmłodszych. Rozenek głośno mówi o metodzie in vitro w Polsce - stała się w ten sposób nieformalną ambasadorką i symbolem prawa kobiet do bycia mamą przy wykorzystaniu tej metody. Wspiera jeden z warszawskich domów samotnej matki.

Rozenek nie zapomina też o tych, którzy nie mają ludzkiego głosu, sama tworzy rodzinę dla trzech uroczych czworonogów i żarliwie nagłaśnia bulwersujące często sprawy pseudohodowli psów.

Więcej:

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła w niesamowitej błękitnej kreacji. Największe wrażenie zrobił jednak tył jej sukni. Spójrzcie!

    Pozostałe wiadomości