Gwiazdy

Miss Polonia, Rozalia Mancewicz, jest w drugiej ciąży. Dziecka spodziewa się także jej siostra

Gwiazdy

fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Rozalia Mancewicz pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Miss Polonia spodziewa się dziecka. Przyszła mama zdradziła również, że w rodzinie szykują się dwa porody. Dziecka oczekuje także jej siostra.

Rozalia Mancewicz - podwójne szczęście

Mancewicz po wygranej w finale Miss Polonia 2010 zrzeszyła wokół siebie wierne grono fanów. Internauci z chęcią podziwiają codzienność celebrytki i śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Tych wcale nie jest mało. Rozalia aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie pokazuje zarówno swoją codzienność, jak i zdjęcia z sesji, planów zdjęciowych czy wakacji. Niedawno opublikowała zdjęcie, które poruszyło jej obserwujących. Miss ogłosiła, że w marcu po raz kolejny zostanie mamą. Rozalia jest w trzecim miesiącu ciąży. Co więcej, w tym samym czasie dziecka oczekuje także jej siostra.

Podwójne "tarapaty"! Dwójka dzieci na pokładzie

- napisała pod wspólnym zdjęciem Rozalia.

W 2014 roku Rozalia Mancewicz powiedziała sakramentalne "tak" Marcinowi Jaworskiemu. Dwa lata później para powitała na świecie synka. Henryk ma obecnie 4-latka, a już w okolicach marca przywita w domu brata lub siostrę.

Fani gratulują

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Fani licznie gratulowali Rozalii i jej siostrze. Jak przyznali, stan błogosławiony służy obu paniom, które pięknie prezentują się na zdjęciu. Jedna z internautek zwróciła także uwagę na pozytywny aspekt wspólnej ciąży. Dzieci będące w podobnym wieku, z pewnością będą miały wiele tematów do rozmów i pomysłów na zabawę.

Gratulacje, fajnie razem się będą bawić

Ślicznie wyglądacie. Gratuluje

- czytamy pod postem.

Zobacz także:

Magda Steczkowska kilkanaście godzin czeka na lotnisku. "I to się nazywa przygoda!"

Najbardziej inspirujące filmy, które motywują do życiowych zmian. Zobacz, jakie tytuły poleca Anna Wendzikowska

Aktorka, sportsmenka i prawniczka. Joanna Jabłczyńska o swoich pasjach: "Jestem osobą, która musi robić wiele różnych rzeczy"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości