Gwiazdy

Muzyczne objawienie polskiej sceny - Rosalie. Premiera piosenki „Moment" tylko u nas!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ma 27 lat i jest jedną z najbardziej obiecujących wokalistek polskiej sceny muzycznej. Rosalie. zadebiutowała 4 lata temu i od tego czasu zagrała dziesiątki solowych koncertów. Wystąpiła też na największych festiwalach w Polsce, zdobywając nominacje do Fryderyków. Opowiedziała nam o swojej nowej płycie, a pochodzący z niej utwór "Moment" po raz pierwszy wykonała na naszej scenie. Posłuchajcie.

Nowa płyta Rosalie.

Album "IDeal" to dla Rosalie. przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie -życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej - próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną.

Mogłam od zera siedzieć z muzykami i producentami, tworzyć z nimi. To łamanie pewnych barier. Bo jak masz się zamknąć z trzema osobami w studio i nagle po prostu tworzyć piosenki i coś sobie podśpiewywać, gdzie wszyscy to słyszą i nie wiadomo, co z tego wyjdzie, to gdzieś tam się załącza stres. Na szczęście znamy się nie od dzisiaj, tak że było bardzo przyjemnie i było dużo dobrej energii przy nagrywaniu tej płyty

- wspomina Rosalie. w Dzień Dobry TVN.

Na scenie dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała utwór „Moment". Posłuchajcie.

Eksperymenty z wyglądem

Piosenkarka uwielbia się bawić swoim wyglądem, nie należy do osób, które bałyby się eksperymentować i poszukiwać nowych rozwiązań. Na scenie może pozwolić sobie na totalnie niekonwencjonalne rozwiązania. Często zmienia swoje upodobania, więc ciężko jest mówić o jednym stylu.

Kobieta zmienną jest, ja również. Zaczynałam od blondu, potem szukałam siebie. Skończyło się na tym, że jednak naturalność

- przyznaje z uśmiechem artystka.

Oprócz śpiewania, dodatkowe marzenie piosenkarki to dubbing.

Jako dziecko podkładałam głosy do podręczników języka niemieckiego. Urodziłam się w Berlinie, to był mój pierwszy język, po sześciu latach wróciliśmy z rodzicami do Polski i tym językiem bardzo dobrze władam. Marzy mi się podkładanie głosu do bajek

- mówi wokalistka.

Kim jest Rosalie.?

Rosalie Hoffman urodziła się w Berlinie, a wychowała przede wszystkim w Poznaniu. Inspirowała ją muzyka przełomu lat 80. i 90. XX w., amerykański R&B i rap - m.in. Beyoncé i Destiny’s Child, Tinashe, TLC, Aaliyah, Banks, The Game czy Masta Ace.

Jako wokalistka debiutowała wydanym we wrześniu 2015 singlem „This Thing Called Love”.

Widzowie TVN pamiętają Rosalie. z singla „Więcej”, który został wykorzystany w kampanii wizerunkowej stacji w sierpniu 2018. Natomiast fanom Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło znana jest z hitu „Sanatorium”.

Chcesz się dowiedzieć więcej o Rosalie? Obejrzyj materiał:

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości