Roma Gąsiorowska, kobieta wielu talentów. "Własna przestrzeń dla mnie jest niezbędna, bym dała dzieciom prawdziwą siebie"

Aktualizacja:

Roma Gąsiorowska, aktorka, wykładowca, bizneswoman, coach i mama. Jak odnajduje się w tylu rolach jednocześnie? O życiu zawodowym i spełnianiu marzeń z Romą rozmawiała Basia Pasek.

Aktywne życie Romy Gąsiorowskiej

Roma Gąsiorowska nie może narzekać na nudę. Jej grafik od rana do wieczora zapełniony jest mnóstwem obowiązków. Aktorka, wykładowca, coach, bizneswoman, a do tego mama i żona. Jaki jest sposób gwiazdy na połączenie wszystkich tych ról jednocześnie? Aktorka przyznała, że cała tajemnica tkwi w koncentracji i spokoju wewnętrznym. Cennym czasem są dla niej chwile spędzone z rodziną, a także własna przestrzeń, która daje aktorce poczucie spokoju, szczęścia i stabilności.

Priorytetem jest dla mnie rodzina i czas spędzony z dziećmi i mężem. To jest bardzo wartościowy czas i o to dbam. Ale przestrzeń dla mnie jest niezbędna, bym mogła zrealizować wszystkie swoje cele i marzenia i dała dzieciom prawdziwą siebie

- powiedziała.

Szkoła aktorska - spełnienie marzeń

Roma należy do osób, które nie lubią stać w miejscu. Jak przyznała, gdy wybrała zawód, natychmiast ją pochłonął. Mimo wszystko w środku czuła, że chce się jeszcze wyrażać na innych polach. W wieku 29 lat, gdy zaszła w ciążę, zrozumiała, że jest to właściwy moment, aby dalej się spełniać. To właśnie wtedy powstała koncepcja szkoły, a następnie domu produkcyjnego. Obraną drogą Roma konsekwentnie podąża już 9 lat.

Szkoła aktorska jest spełnieniem moich marzeń. Ludzie, którzy przychodzą do mojej szkoły, czy kończą tę szkołę, to są osoby, które się nie boją, ryzykują, idą tam, gdzie marzenia są w stanie ich zaprowadzić

- wyjaśniła.
Co o Romie myślą jej podopieczni? Przyszli aktorzy przyznali, że nauczycielka jest bardzo wymagająca. Doświadczona gwiazda na zajęciach nie tylko pobudza uczniów do okazywania większych emocji, ale także zdradza tajniki pracy w zawodzie i przygotowuje do realiów, które czekają przyszłych aktorów po ukończeniu szkoły.

Ona ma taką energię, która do ciebie przemawia i nakręca do pracy

- zdradził jeden z uczniów.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Jutro 9.15 @dziendobrytvn materiał przygotowany z @barbrabelt Spędziliśmy razem przemiły dzień, Mówiłyśmy łącznie około czterech godzin. Obficie. Wiele tematów zostało poruszonych. Nie wszystkie wejdą do materiału. Sama jestem ciekawa co z tego powstało, bo mówiłam o wielu tematach, które u mnie na tapecie... a czasu antenowego na wszystko na pewno nie wystarczy ... ? Rozmawiałyśmy z Basia ??o #slowfastlife ??o nowych kursach i warsztatach @aktorstudio_szkola_aktorska ??o sukcesach absolwentów z poprzednich lat ??o ostatnim filmie Iwony Siekierzyńskiej „Amatorzy”, w którym gram główną rolę, ??o nowym filmie @roj_film, do którego się przygotowuję ??o nowym kierunku studiów podyplomowych #managersektorakreatywnego @wsg_bydgoszcz link?? ??o coachingu, prowadzeniu ludzi, warsztatach i wykładach na platformie @mentalist.pl Jeśli przynajmniej dwa sposób w/w tematów wejdą do materiału, i tak będzie tego sporo i pewnie wielu z Was poczuje inspirację, a wielu irytację Tak to działa. Od lat ? Jedni pomyślą: „cudownie. Zdolna, silna, wie czego chce... „ „inspiruje mnie ... Biorę się do roboty.” Albo ?Roma, jak ty to robisz, że to wszystko ogarniasz, pewnie kosztem czegoś ... ”, albo „twoja doba ma 24h tak jak innych? Ile Ty spisz ?”? a część pomyśli, a może nawet powie : „robi wszystko, na niczym się nie zna... lansuje się na taką co wszystko wie” „Mówi, ze robi wszytsko.. to na pewno nie robi nic ... „ albo „ po łebkach” , albo inaczej : „pewnie nie ma pracy i trzęsie tyłkiem i dlatego chce być wszędzie, żeby o niej mówili ” ... #art #warsaw #warte #openartspace #kocham #slowfastlife #aktorstudio #absolwenci #szkolaaktorska Kocham ludzi, którzy czują, że jesteśmy jednością i sukces jednej osoby, to sukces nas wszystkich ☺️ Takich odczuć Wam życzę. Nie tylko w kontekście mojej osoby ? Każdy patrzy na świat przez własny pryzmat i własną iluzję lub jej brak. Idę dalej. I będzie tego więcej. Tyle w temacie ??? Jestem Ciekawa waszych opinii po programie

Post udostępniony przez Roma Gąsiorowska (@roma_gasiorowska)

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch
Reporter: Barbara Pasek
Pozostałe wiadomości