Gwiazdy

Roksana Węgiel ma własną aplikację. Młoda artystka dorównuje Kim Kardashian

Gwiazdy


Roksana Węgiel przygotowała dla swoich fanów hit. Artystka doczekała się własnej aplikacji, którą można pobrać z wirtualnego sklepu App Store. To wielkie wyróżnienie. Podobnym projekt ma na swoim koncie Kim Kardashian.

Roksana Węgiel - kariera

Roksana Węgiel zdobyła już wierne grono fanów, którzy uczestniczą w każdym koncercie młodej artystki. Gwiazda nie przestaje zaskakiwać. Wczoraj do sprzedaży trafiła pierwsza książka artystki „The X Book” oraz aplikacja Roxiemoji, dzięki której internauci mogą wysyłać wiadomości z podobizną Roksany.

Roxiemoji – nowa aplikacja

Roksana stworzyła swoją aplikację, która służy do wyrażania emocji za pomocą kolorowych naklejek z jej wizerunkiem. Użytkownicy będą mieli do wyboru kilka różnych opcji. Aplikacja dostępna jest w wirtualnym sklepie App Store i jest całkowicie darmowa.

Wyraź swoje emocje, używając naklejek z wizerunkiem Roxie. Wymieniaj się z przyjaciółmi. Powiadom wszystkich, kto jest największym fanem Roksany Węgiel.

- czytamy w opisie aplikacji.

Wszystko wskazuje na to, że nowy pomysł Roksany spodobał się fanom. W mediach społecznościowych internauci wyrazili swój zachwyt.

Aaaa! Nie mogę się doczekać.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości