Gwiazdy

Lewandowskich czeka długa rozłąka. Ania pisze o trudnym momencie dla ich rodziny. "To ta druga strona medalu"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie Roberta z ich córeczkami. Piłkarz musi zostawić je na kilka tygodni, bo wyjeżdża na mistrzostwa Europy z reprezentacją Polski. To jego ostatnie wspólne chwile z Anią, Klarą i małą Laurą.

Anna Lewandowska o rozłące z Robertem

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedną z najbardziej rozchwytywanych i podziwianych rodzin w Polsce. Małżeństwo doczekało się dwóch córek. Dziewczynki mają urodziny dwa dni po sobie - starsza Klara przyszła na świat 4 maja 2017 r., a młodsza Laura 6 maja 2020 r.

Teraz w związku z karierą sportową ojca, rodzinę czeka niekrótka rozłąka.

- "Tato, ale jak wrócisz to przywieziesz żelki". Dobrze, że znają te domowej roboty (też pyszne!). Dziewczynki na te żelki będą musiały poczekać... Minimum 4 tygodnie, bo aż tak długa rozłąka przed nami. I to jest ta druga strona medalu - czytamy we wpisie.

Fani chętnie komentowali ten wpis:

- "Piękna relacja. Rodzicielstwo daje ogrom miłości i siły. Motywacja i inspiracja by sięgać po niemożliwe, pokazać naszym pociechom piękno naszego świata".

- "Jakie słodziaki, a jakie już duże".

- "Wszystko w życiu ma te dwie strony. Ludzie niestety chcą widzieć tylko ta jedną. Za chwilkę będziecie znowu razem, a czas tak szybko mija. Buziaki ".

Anna Lewandowska myśli o trzecim dziecku

Sportsmenka jest nieocenionym autorytetem dla wielu Polek. Nie tylko ze względu na fitness, ale ostatnio przede wszystkim z uwagi na macierzyństwo. Jakiś czas temu trenerka prowadziła na Instagramie treningowy live, który następnie zapisała i udostępniła. Fani od razu zaczęli komentować, że dziękują za wspólną jogę, a jedna z ćwiczących stwierdziła:

- Po każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej. Chciałabym tak – napisała.

I co ciekawe, trenerka nie przeszła obojętnie obok tych słów.

- Dziękuję. Hihi, planuję więcej – odpowiedziała Anna Lewandowska.

Kto wie, może wkrótce rodzina Lewandowskich się powiększy.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Były napastnik o rekordzie Lewandowskiego: Teraz łatwiej jest strzelić tyle goli, bo zawodnicy są lepiej chronieni przed faulami

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości