Gwiazdy

Rodzina Szczęsnych znów w komplecie. Bramkarz wrócił do rodziny po 5 tygodniach rozłąki

Gwiazdy


Niesamowita radość w domu Wojtka Szczęsnego i Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Bramkarz wrócił do domu po 5 tygodniach rozłąki z rodziną. Marina podzieliła się tą dobrą nowiną na swoim Instagramie.

Szczęśliwy powrót do domu

Pandemia koronawirusa rozdzieliła wiele rodzin. Jeszcze do niedawna Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zmuszeni byli żyć na odległość. Po tym, jak u jednego z piłkarzy Juventusu wykryto COVID-19, bramkarz został objęty kwarantanną.

Para nie widziała się przez 5 tygodni, jednak ich rozłąka dobiegła nareszcie końca. Bramkarz wrócił do rodziny. Z tej okazji Marina wstawiła do mediów społecznościowych nagranie, na którym podzieliła się z fanami tą radosną informacją i podziękowała im za słowa wsparcia w tym trudnym czasie.

Kochani, jak zauważyliście, wczoraj wrócił do nas Wojtek. Po 5 tygodniach rozłąki wreszcie nasza rodzina jest w komplecie. Tak więc mam spokój ducha i chciałabym wam serdecznie podziękować za wsparcie, jakie mi okazaliście na Instagramie poprzez serduszko, uśmieszek, każdy komentarz, kończąc na wiadomościach, które wysyłaliście. Było ich naprawdę sporo

– powiedziała piosenkarka.

Wojciech Szczęsny na przymusowej kwarantannie

Po tym jak okazało się, że jeden z piłkarzy Juventusu Turyn ma koronawirusa, zgodnie z procedurami wszyscy zawodnicy drużyny zostali objęci kwarantanną i poddani testom na obecność COVID19. Na szczęście polski piłkarz nie został nim zarażony.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Sala koncertowa w twoim pokoju. Artyści zapraszają na festiwale on-line

Marina Łuczenko wydała nowy singiel. Szczęsny jest zachwycony!

"39 i pół tygodnia". Marina Łuczenko-Szczęsna: "Na planie przeżyłam deja vu"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości