Gwiazdy

Robert Stockinger na zdjęciu sprzed lat. "Taki nieopierzony przyszedłem na chwilę i zostałem na dekadę"

Gwiazdy

Robert Stockinger dokładnie 10 lat temu rozpoczął swoją przygodę ze stacją TVN. O wyjątkowej rocznicy poinformował na swoim profilu na Instagramie. Pamiętacie dziennikarza z "nieopierzoną" fryzurą?

Robert Stockinger po studiach swoją przyszłość postanowił związać z dziennikarstwem. Dekadę temu rozpoczął przygodę ze stacją TVN i do dziś ją kontynuuje. Widzowie Dzień Dobry TVN doskonale go znają jako reportera z pozytywnym nastawieniem do życia.

Robert Stockinger świętuje 10 lat pracy w TVN

W ostatni dzień marca dziennikarz zabrał swoich obserwatorów w sentymentalną podróż i zamieścił zdjęcie z początków pracy. Młody z bujną fryzurą, czekający na nowe wyzwania zawodowe – tak w skrócie można opisać tę fotografię.

- Taki nieopierzony przyszedłem na chwilę i zostałem na dekadę. Dziś mija równo 10 lat mojej pracy w TVN. Wielka lekcja i wspaniała przygoda. Dziękuję tym, którzy trzymali za mnie kciuki w tym czasie – napisał dziennikarz.

Pod postem internauci i koledzy po fachu gratulują Robertowi:

  • Piotr Wojtasik skomentował emotikoną "brawo";
  • Dobrze to pamiętam! Gratulacje! – podkreśliła Matylda Frej, redaktorka
  • Trochę Simba – napisał internauta, odnosząc się do fryzury Roberta.

Robert Stockinger - prywatnie

Robert jest synem znanego aktora Tomasza Stockingera. W 2015 roku reporter poślubił Patrycję Drozd, która również jest dziennikarką TVN. Jak widać - odnalazł więc w stacji telewizyjnej nie tylko ścieżkę kariery, ale i miłość. W 2017 medialne małżeństwo na świecie powitało swoją córkę Oliwię.

Przy okazji wspomnień Roberta przypomnijmy, że ostatnio Anita Werner wyjawiła w mediach społecznościowych, że w tym roku minie 20 lat, jak związana jest z TVN24. Trzeba przyznać, że staż dziennikarzy stacji jest naprawdę imponujący.

Zobacz także:

Magda Cielecka u Kuby Wojewódzkiego: "Teraz feministki mnie zabiją"

Maciej Stuhr ostro o sytuacji w szkołach filmowych: "Nie sami mistrzowie uczą na uczelniach artystycznych"

"Hotel Paradise". Do programu weszła nowa uczestniczka. Nie obyło się bez przeparowania

Zobacz wideo: Tańczymy Jeruzalema razem z Robertem Stockingerem

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości