Gwiazdy

Robert Stockinger po raz drugi zostanie tatą. "Nic mi w życiu tak dobrze nie wyszło jak najukochańsi"

Gwiazdy

Patrycja i Robert Stockinger

Patrycja i Robert Stockingerowie spodziewają się drugiego dziecka. Dziennikarska para przekazała radosna nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oboje bardzo długo trzymali wiadomość o powiększeniu rodziny w tajemnicy.

Patrycja Stockinger jest w ciąży

Patrycja Stockinger poinformowała na Instagramie, że wkrótce ponownie zostanie mamą. Dziennikarka długo ukrywała ten fakt, ale czujni obserwatorzy zauważyli powiększający się brzuszek żony Roberta Stockingera.

- Czujni widzowie: nie, to nie były ciastka i pączki. Dłużej się nie ukryje...my. Za nami ostatni dyżur w expressie w TTV. Na jakiś czas znikam z anteny, zregeneruje siły i zabieram się do trochę innej roboty. 3majcie za nas kciuki - napisała pod zdjęciem, które zostało zrobione jeszcze w pracy.

Tę samą fotografię zamieścił także Robert Stockinger. Podpisał ją krótko, ale bardzo treściwie.

- Nic mi w życiu tak dobrze nie wyszło jak najukochańsi. A będzie ich więcej - napisał rozczulony dziennikarz Dzień Dobry TVN.

Patrycja i Robert Stockingerowie

Para poznała się w 2012 roku, a w 2015 roku wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w Sopocie, bo właśnie z tego miasta pochodzi dziennikarka. W zeszłym roku Robert pochwalił się w sieci ślubnym zdjęciem, z okazji 5. rocznicy ślubu.

- Dobry człowiek o wielkim sercu - napisał wówczas o swojej ukochanej.

Stockingerowie mają już córeczkę Oliwię, która ma niespełna 4 latka. Pod postami, w których podzielili się radosną nowiną, ich obserwatorzy gratulowali i nie szczędzili miłych słów przyszłym rodzicom, a szczególnie mamie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Oliwia Stockinger „Moja mama”

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości