Gwiazdy

Robert Lewandowski spełnił marzenie młodego kibica. "To jest prawdziwa gwiazda. Szanuje swoich fanów"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
TikTok
Robert Lewandowski

Spotkanie z Robertem Lewandowskim to marzenie niejednego miłośnika futbolu. O tym, że jego spełnienie jest możliwe, przekonał się pewien młody kibic. Chłopiec czekał na swojego idola na ulicy. Utalentowany piłkarz zatrzymał się na jego widok i zgodził się zapozować do wspólnego zdjęcia. Wzruszająca scena została uwieczniona na krótkim nagraniu.

Robert Lewandowski uszczęśliwił młodego kibica

Robert Lewandowski w wielkim stylu rozpoczął współpracę z klubem FC Barcelona. Nie dziwi zatem fakt, że grono jego fanów nieustannie się powiększa. Nieprzeciętny talent piłkarza budzi podziw nawet najmłodszych miłośników futbolu. Najlepszym tego dowodem jest krótki filmik upamiętniający spotkanie sportowca z pewnym chłopcem. Chwytające za serce nagranie zostało opublikowane na TikToku i doczekało się blisko 850 tys. wyświetleń.

Młody kibic nade wszystko pragnął zrobić sobie zdjęcie z idolem. Jego marzenie spełniło się w dość nietypowym miejscu. Opublikowany w sieci filmik pokazuje, że chłopiec stanął przy drodze i wymachiwał rękami w stronę nadjeżdżającego auta. W środku siedział nikt inny, jak sam Robert Lewandowski. Napastnik Barcelony zatrzymał samochód, otworzył okno i zapozował do selfie z rozemocjonowanym dzieckiem.

Robert Lewandowski poruszył serca fanów

Radość młodego pasjonata piłki nożnej zdawała się nie mieć końca, podobnie jak pełne uznania reakcje osób, które natrafiły na wzruszające nagranie w sieci. Nie da się ukryć, że szlachetny gest kapitana reprezentacji Polski wywołał niemałe zamieszanie wśród użytkowników TikToka. Świadczy o tym chociażby imponująca liczba pozytywnych komentarzy, które pojawiły się pod nagraniem.

- "Bije w nim serce prawdziwego bohatera - brawo", "Robert zawsze z klasą! Czy to na boisku czy prywatnie", "Pięknie się patrzy, jak nasz rodak wzbudza podziw i szacunek u ludzi na całym świecie", "Lewandowski pokazał klasę. A mały szczęśliwy", "Klasa! Nasza duma", "Cudne zachowanie", "Łezka mi się zakręciła", "To jest prawdziwa gwiazda. Szanuje swoich fanów", "Pięknie się zachował" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Alex Caparros/Stringer/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości