Gwiazdy

Robert Lewandowski z nowym biznesem. W sklepach znajdziecie kawy sygnowane jego nazwiskiem

Gwiazdy

Aktualizacja:

Robert Lewandowski wypuścił właśnie kawy sygnowane swoim logo. Produkt znalazł się w jednym z popularnych supermarketów.

Najpopularniejszy polski piłkarz nie zwalnia tempa. Do obowiązków sportowych oraz rodzinnych doszło kolejne zawodowe wyzwanie.

Kawy sygnowane logo Roberta Lewandowskiego

Produkt pojawił się w Niemczech na przełomie 2019 i 2020 roku. Na półkach supermarketów w Polsce seria zadebiutowała w środę 15 stycznia. W ofercie dostępnych jest kilka wariantów (crème, espresso, gold) oraz różne pojemności opakowań (słoiki 200 g oraz paczki: 250g i 1kg).

Zobacz także na zdrowie.tvn.pl: Wpływ kawy na ciśnienie tętnicze krwi. Czy kawa rzeczywiście je podnosi?

Produkty Roberta Lewandowskiego

Kolekcja utrzymana jest w trzech kolorach: złotym, białym oraz czarnym. Na plakatach promocyjnych znajdziemy zdjęcie piłkarza z widocznym hasłem "RL9 coffee" oraz jego podpisem.

Nowa seria to nie pierwszy produkt, którego jest ambasadorem. Lewandowski swoim nazwiskiem reklamuje również telefony komórkowe, urządzenia technologiczne czy napoje izotoniczne.

Lewandowski idzie w ślady Cristiano Ronaldo

Sam "Lewy" dołączył do grona wielu sportowców, którzy w szczytowym momencie kariery zwiększają źródła dochodów. Swoją markę ma między innymi Cristiano Ronaldo, którego logo widnieje na bieliźnie i kosmetykach. Własne linie odzieżowe mają również Lionel Messi, Kylian Mbappe czy - spoza futbolu - Roger Federer i Michael Jordan. Robert Lewandowski jest także rozchwytywany przez branżę reklamową. Snajper Bayernu Monachium promuje między innymi telefony, szampony, maszynki do golenia i napoje izotoniczne.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości