Gwiazdy

Robert Lewandowski świętuje urodziny mamy. Fani: "Najważniejsza kobieta w Polsce i na świecie"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Robert Lewandowski często podkreśla jak ważna jest dla niego relacja z mamą. Z chęcią publikuje także wspólne fotografie i dzieli się wspomnieniami z czasu, kiedy rodzicielka była jego jedynym wsparciem w walce o marzenia. Teraz, w wyjątkowy sposób podziękował jej za to.

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z mamą

W dniu urodzin Iwony Lewandowskiej Robert opublikował fotografię z mamą. Oboje uśmiechnięci, w świetnych humorach. Pod postem znalazł się jeszcze wyjątkowy opis w języku angielskim: - Wszystkiego najlepszego dla kobiety, która pomogła mi spełnić wszystkie marzenia. Udanego dnia Mamo? - napisał najlepszy polski napastnik.

Fani Lewandowskiego składają życzenia jego mamie

Jak można się było spodziewać, z życzeniami pod postem Lewego pospieszyli także fani piłkarza. "Najważniejsza kobieta w Polsce i na Świecie, gdyby nie Pani to nie mielibyśmy wspaniałego Roberta Lewandowskiego. Wszystkiego Najlepszego dla Pani"- głosów w podobnym tonie było naprawdę wiele, jednak część fanów zasugerowała też swojemu idolowi, że najlepszym prezentem dla mamy byłyby kolejne gole. Do tego grona dołączył Andrzej Wrona: "Mam pomysł na prezent? Najlepszego dla Mamy!??" napisał pod postem kolegi.

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości