Gwiazdy

Robert Lewandowski na zdjęciu ze swoimi ulubionymi dziewczynami. Fanka: "Dlaczego mnie nie oznaczyłeś?"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wrzucił do sieci zdjęcie, które w zaledwie dwie godziny zyskało ponad pół miliona polubień. Piłkarz pokazał się ze swoimi "ulubionymi dziewczynami". Jedna z fanek postanowiła z sposób żartobliwie skomentować post sportowca.

Robert Lewandowski - życie rodzinne

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedno z najbardziej rozpoznawalnych i podziwianych małżeństw w Polsce. Piłkarz poznał swoją przyszłą żonę w 2007 roku. Na Mazurach odbywał się wówczas obóz dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. To tam doszło do ich pierwszego spotkania, które zaowocowało płomiennym uczuciem.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Sportowcy doczekali się dwóch córek, z którymi czasami pokazują się w mediach społecznościowych. Obie dziewczynki świętują urodziny wiosną - starsza, Klara, przyszła na świat 4 maja 2017 r., a młodsza, Laura, 6 maja 2020 r.

Rodzinna pocztówka Lewandowskich

Niedawno Robert Lewandowski pochłonięty był mundialem w Katarze. Po tym, kiedy polska drużyna odpadła z mistrzostw świata, znowu spędza czas z bliskimi. Tym razem na rajskich wakacjach. Ostatnio piłkarz umieścił na Instagramie zdjęcia ukazujące całą jego rodzinę.

- Z moimi ulubionymi dziewczynami - napisał sportowiec. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy. - Dlaczego mnie nie oznaczyłeś? - zażartowała jedna z fanek w kontekście opisu do zdjęć. - Fajnie widzieć Cię takiego szczęśliwego i spełnionego - dodała inna z wielbicielek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości