Gwiazdy

Robert Lewandowski otworzył restaurację. Ujawniono, kto odpowiada za menu

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Co słychać w świecie show-biznesu?

Robert Lewandowski postanowił spróbować swoich sił w branży gastronomicznej i otworzył restaurację w Warszawie. To wspaniała wiadomość dla fanów znanego piłkarza, ale także dla wszystkich miłośników dobrej kuchni. W Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki przyjrzał się karcie dań, która czeka na odwiedzających lokal gości.

Robert Lewandowski otworzył restaurację

Robert Lewandowski ma na swoim koncie liczne sportowe sukcesy, jednak imponująca piłkarska kariera nie przeszkadza mu rozwijać innych pasji. Ulubieniec kibiców postanowił spróbować swoich sił jako restaurator. Otworzył w Warszawie lokal gastronomiczny, w którym podawane są między innymi burgery, krewetki oraz skrzydełka z kurczaka i kalafiora.

- To jest taki "sports bar". Możesz tam pójść na lunch lub na kolację ze znajomymi, żeby się fajnie pobawić - ocenił Mateusz Hładki.

Tadeusz Müller i restauracja Roberta Lewandowskiego

W każdej restauracji najważniejsza jest kuchnia, a co za tym idzie także i serwowane gościom potrawy. Właśnie dlatego o pomoc w realizacji wyjątkowego projektu znany sportowiec poprosił specjalistę, który wielokrotnie podejmował podobne wyzwania.

Za receptury, całe menu i koncept restauracji odpowiada syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller, który nie pierwszy raz się tym zajmuje

- wyjaśnił Mateusz Hładki. Dodał też, że ulubionym daniem Roberta Lewandowskiego z menu restauracji jest awokado wędzone dymem z palonego drzewa jabłoni

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości