Gwiazdy

Robert Kochanek kiedyś i dziś. Jak zmienił się uczestnik programu "40 kontra 20"?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Mateusz Grochocki/East News

Robert Kochanek jest obecny w polskim show-biznesie już od kilkunastu lat. Zasłynął za sprawą występów w teledyskach gwiazd, a także udziałowi w jednym z tanecznych show. Teraz szuka miłości w "40 kontra 20". Jak się zmienił na przestrzeni lat?

Robert Kochanek - kariera

Robert Kochanek rozpoczął treningi tańca w 1991 roku w wieku zaledwie 13 lat. Co ciekawe, początkowo uczył się tańca ludowego, a dopiero później rozpoczął regularne treningi tańca towarzyskiego. Szybko zaczął odnosić pierwsze sukcesy i zwyciężać w wielu prestiżowych turniejach. Zajął m.in. ósme miejsce na Mistrzostwach Centralnej Europy i został wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski. Reprezentował także Polskę w wielu międzynarodowych konkursach i zyskał najwyższą, międzynarodową klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich .

Tancerz pod koniec lat 90. zaczął występować na koncertach i w teledyskach Shazzy, a później osiągnął ogólnopolską rozpoznawalność. Wszystko przez to, że w latach 2005-2008 był trenerem tańca w programie rozrywkowym TVN. Wystąpił w sześciu edycjach, a jego partnerkami były aktorki: Anna Korcz, Joanna Koroniewska, Joanna Liszowska, Daria Widawska i Małgorzata Socha oraz modelka Ilona Felicjańska.

- Daleko mi do tyrana. Starałem się być delikatny, ale trudno obyć się na próbach bez łez. Jak partnerka nie dawała rady i rozklejała się, to przytulałem ją, głaskałem czule. Najgorszy był pierwszy tydzień, kiedy one próbowały zrozumieć, o co mi chodzi. Po tych próbach mówiły, że mają dosyć i nic więcej z siebie nie wydobędą - wspominał Robert Kochanek w wywiadzie dla "Gali".

Metamorfoza Roberta Kochanka

Dziś Robert Kochanek jest gwiazdą nowego programu TVN7. W "40 kontra 20" jest jednym z dwóch mężczyzn, o których względy walczą uczestniczki. Show, które powstało na słonecznej Krecie, ma na celu walkę ze stereotypami, które narosły wokół par, w których pomiędzy partnerami występuje znaczna różnica wieku. Dlaczego zdecydował się na udział?

- To pytanie już mnie prześladuje... Dlaczego nie? "Do odważnych świat należy!". (...) Nie ukrywam, że ten program bardzo dużo wnosi do myślenia mężczyzn po 40. - postrzeganie świata, komunikację, wyrażanie emocji. (...) Media zrobiły ze mnie flirciarza. Cieszę się, że w programie "40 kontra 20" mogę przełamać hulające o mnie plotki i pokazać siebie . Jeśli chodzi o odniesienie się do emocji i związków, to raczej jestem długo, a nie krótkodystansowy. Natomiast mój udział w tym programie to nowe doświadczenie dla mnie. Czy jestem nastawiony na zabawę? Na pewno nie - mówił Robert Kochanek w rozmowie z Plejadą.

Zobaczcie poniżej, jak się zmienił. Jesteście fankami jego urody?

Anna Korcz i Robert Kochanek w pierwszej edycji tanecznego show w 2005 roku:

TVN/W&G

Robert Kochanek obecnie:

Player.pl

Zobacz także:

Zobacz wideo: Robert Kochanek podbija serca w "40 kontra 20". Mówi: "Tam szczęście było codziennie"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości