Gwiazdy

Robbie Williams skończył 45 lat! Zobaczcie, jaki jest prywatnie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Robbie Williams kończy dziś 45 lat! Angielski piosenkarz, muzyk, tekściarz jest uwielbiany na całym świecie. "Angels", "Supreme", "Let me entertain you" - kto z nas nie zna największych hitów Williamsa? Zobaczcie, jaki Robbie Williams jest prywatnie!

Robbie Williams kończy dziś, 13 lutego, 45 lat! Gwiazdor udzielił wyjątkowego wywiadu Annie Senkarze w 2016 roku. Opowiedział o swoich dzieciach, o rosyjskich imprezach i internetowym hejcie, z którym musi sobie radzić.

Bawi mnie kiedy patrzę jak dorastają moje dzieci, to jest dla mnie rozrywka, lubię też oglądać debaty polityczne, historie o zjawiskach paranormalnych i piłkę nożną. Życie ogólnie mnie bawi - mówił Robbie Williams w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Początki kariery Robbiego Williamsa

Robbie Williams urodził się 13 lutego 1974 roku w Stoke-on-Trent. Jego ojciec był regionalnym komikiem - to właśnie po nim Robbie odziedziczył pewność siebie na scenie, którą można u niego zaobserwować w późniejszych latach. Początkowo Robbie Williams był członkiem zespołu Take That. Jako szesnastolatek był najmłodszym członkiem - już wtedy wróżono mu wielką karierę. Grupa rozpadła się w 1996 roku, ale dla Robbiego to był dopiero początek...

Robbie Williams rozpoczął swoją karierę jako solista. I to właśnie solowa kariera sprawiła, że stał się znany na całym świecie. W 1997 roku wydał swoją pierwszą solową płytę "Life Thru a Lens". Jednak to jego druga płyta "I've Been Expecting You" okazała się totalnym hitem.

Robbie Williams gościł w Polsce dwukrotnie. Ostatni raz wystąpił w Polsce 17 kwietnia 2015 roku w Tauron Arena Kraków w ramach trasy koncertowej „Let Me Entertain You Tour”.

Robbie Williams prywatnie

Robbie Williams kocha swoje dzieci ponad wszystko. Robbie Williams 7 sierpnia 2010 roku ożenił się z Aydą Apulacę Uriarte, z którą ma trójkę dzieci: córkę Theodorę Rose (ur. 18 września 2012), syna Charltona Valentine (ur. 27 października 2014) oraz urodzoną 7 września 2018 przez surogatkę, Colette Josephine.

Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz w ciąży! Pokazała brzuszek

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości