Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swojej miłości i 'związku dojrzałych ludzi'

Gwiazdy

Aktualizacja:

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to w ostatnim czasie najgorętsza para w polskim show-biznesie. Zakochani zaraz po urlopie w Alpach, gdzie spędzili Sylwestra, wybrali się na wakacje. Para wybrała egzotyczne i malownicze Malediwy. Joanna i Rinke o swojej miłości opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  • Joanna i Rinke o miłości w dojrzałym wieku.
  • Kim jest nowy partner Joanny Przetakiewicz i jak go poznała?
  • Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – jak wygląda ich wspólne życie?
  • Szczęście Joanny i Rinkego znalezione po wielu trudnych doświadczeniach
  • Najważniejsze cechy Rinkego według Joanny

Zobacz też: Kinga Korta pokazała twarz syna Graysona "Będzie mówił w 3 językach!" >>>

Miłość w dojrzałym wieku

Rinke i Joanna - Wakacje na Malediwach DDTVN/instagram.com/joannaprzetakiewicz

Zapominamy w dzisiejszych czasach o najważniejszych emocjach i uczuciach. Nastąpiły czasy samotności i zagubienia. Najwyższy czas na to, byśmy robili rewolucję szczęścia i miłości.

-zaznaczyła Joanna Przetakiewicz.

Na pytanie jednej z fanek, czy uważają się za dojrzałych ludzi nasi goście odpowiedzieli:

Ja się uważam zdecydowanie za dojrzałą kobietę. Jestem kobietą nowej ery. Czuję się 51-latką, która mówi o swoim wieku, a jednocześnie jest tą współczesną kobietą, która przeżywa szalone emocje.

- odpowiedziała Joanna.

Jesteśmy dojrzałymi ludźmi, mam nadzieję, że będzie to dojrzały związek, bo jest bardzo młody w tej chwili.

odpowiedział Rinke.

Wierzę, że faktorem szczęścia w życiu jest bliska relacja z człowiekiem, nie ważne czy trwa rok, drwa, czy dwadzieścia lat. Chcemy powiedzieć wszystkim żeby porzucili obawy do nowego związku. Każdy czas kiedy jesteśmy zakochani jest najwspanialszym czasem w życiu.

-dodała Joanna.

Kim jest nowy partner Joanny Przetakiewicz i jak go poznała?

Nowy partner Joanny Przetakiewicz, podobnie jak ona, ma za sobą niejeden poważny związek. Po wielu niełatwych doświadczeniach w końcu udało im się odnaleźć szczęście. Opowiedzieli o tym w szczerej rozmowie w Dzień Dobry TVN. Joannę Przetakiewicz i Rinke Rooyensa odwiedził w Londynie Mateusz Hładki.

Rinke Rooyens to pochodzący z Holandii producent telewizyjny, scenarzysta i reżyser. Jest on także prezesem firmy mediowej. Z Joanną poznali się cztery lata temu podczas balu dziennikarzy. Joanna opowiedziała o tym Mateuszowi Hładkiemu:

Tańczyłam z Tobą jak szalona i Rinke napisał do mnie następnego dnia: „Jezu, co za energia!”

— wspomina piękna projektantka.

Do kolejnego spotkania doszło jednak dopiero nieco ponad rok temu, kiedy Rinke jako jedna z wielu osób został zaproszony na imprezę Przetakiewicz. Jak opowiadają zakochani, jego reakcja na zaproszenie była tak entuzjastyczna, że zaowocowała długą rozmową i pogłębieniem relacji.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – jak wygląda ich wspólne życie?

Para z dużym entuzjazmem opowiada o swoim związku i o łączącej ich bliskości. Często można zobaczyć ich razem na instagramie Joanny. Choć jej życie toczy się przede wszystkim w Londynie, a Rinkego w Warszawie, oboje często do siebie przyjeżdżają i dzielą swój czas pomiędzy dwa miasta. Londyn jest dla pary miejscem spotkań rodzinnych – to tam odbywają się niedzielne obiady u mamy Joanny, tam też odwiedzają parę dzieci. Zarówno Joanna, jaki i Rinke mają bowiem dorosłe dzieci z poprzednich związków. Jak twierdzą zakochani, ich rodziny bardzo się polubiły i chętnie spędzają czas wszyscy razem.

Zobacz także: Na sobotnim śniadaniu u Joanny Przetakiewicz

Szczęście Joanny i Rinkego znalezione po wielu trudnych doświadczeniach

Wydaje się, że oboje odnaleźli w związku spokój, którego od dawna poszukiwali. Joanna ma za sobą dwa małżeństwa – jedno zawarte bardzo młodo, bo w wieku dwudziestu lat, drugie natomiast zakończone śmiercią jej męża, Jana Kulczyka. 51-letnia Joanna Przetakiewicz to przedstawicielka "Ery nowych kobiet". Internauci podziwiają gwiazdę za jej siłę, kobiecość, przedsiębiorczość oraz akceptację swojego wieku. Przetakiewicz w ostatnim regularnie organizuje spotkania ze swoimi obserwatorkami.

Także Rinke był już dwa razy żonaty. Jak sam mówi, dopiero związek z Joanną dał mu upragnione szczęście:

Jestem w stu procentach spełniony, uspokojony i naprawdę zakochany w Joannie. […] Nigdy nie lubiłem świąt. To były dla mnie koniec roku, zmęczenie, uciekanie do ciepłych krajów – od wielu, wielu lat. A teraz nie mogę się ich doczekać! Ja zawsze tego szukałem i teraz czuję, że to mnie w życiu spotkało, i to jest coś pięknego, co mogę tak fantastycznie docenić.

Zobacz także: Przetakiewicz o swojej rozbieranej sesji

Najważniejsze cechy Rinkego według Joanny

Także Joanna z dużą radością mówi o ich relacji. Najważniejsza jest dla niej męskość Rinkego, która przejawia się jako dbanie o nią, bycie dla niej siłą i wsparciem. Bardzo istotna jest też dla niej wzajemna akceptacja, która – jak twierdzi projektantka – pomaga im zmieniać się przy sobie na lepsze:

Wyobraź sobie, że on, po nie wiem ilu latach palenia, był jego esencją – i nagle rzucił palenie, mimo że ja nie powiedziałam nigdy słowa na ten temat.

Para przyznała się również do tego, że oboje mówią sobie „kocham cię”. Jak tłumaczy Rinke, kiedyś obawiał się tego wyznania, ale przy Joannie poczuł taką potrzebę. Trzeba przyznać, że od tej dwójki miłość aż promieniuje – nic dziwnego, że gdy tylko zaczęli pojawiać się na salonach razem, okrzyknięto ich najgorętszą parą showbiznesu.

Zobacz więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości