Gwiazdy

Rihanna wraca w wielkim stylu. Piosenkarka wystąpi podczas Super Bowl

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Co nowego w świecie gwiazd?

Fani Rihanny nie wierzyli, że gwiazda kiedykolwiek wróci na scenę. Świeżo upieczona mama w ostatnich latach poświęcała się rozwojowi innych biznesów, w tym kosmetycznych. Piosenkarka zaskoczyła jednak wielbicieli informacją o występie na przerwie reklamowej podczas Super Bowl, czyli najbardziej dochodowego wydarzenia na świecie.

Rihanna - co u niej słychać?

Rihanna mogła świętować niedawno sceniczną pełnoletniość. Nieco ponad 18 lat temu świat po raz pierwszy usłyszał o utalentowanej Barbadosce. Jako nastolatka zdobyła uwagę producenta muzycznego, Evana Rogersa. W sierpniu 2005 roku gwiazda podbiła stacje radiowe z piosenką "Pon De Replay". Hit szybko opanował cały świat, a Riri zaczynała poznawać smak sławy.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Gwiazda ma na koncie 8 albumów i sześć światowych tournee. Ku niezadowoleniu fanów, ostatni raz Rihanna uraczyła ich muzyką w 2016 roku, wydając album "ANTI". Wielbiciele artystki w ostatnich latach kusili się nawet o złośliwości w jej kierunku, sugerując, że zajęła się tylko promocją kosmetyków, a nie sceną.

Mało kto wierzył, że zobaczy Riri na scenie, gdy ponad rok temu poinformowała, że spodziewa się dziecka z A$AP Rockim. Dziecko jest na świecie od kilku miesięcy, a gwiazda... w końcu wraca na scenę!

Rihanna na Super Bowl 2023

Super Bowl w USA traktowane jest jak święto. Tylko tam gromadzi przed telewizorami ponad 100 mln ludzi, czyli 1/3 społeczeństwa. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim słynie nie tylko ze sportowych emocji, ale także z najbardziej na świecie dochodowej przerwy reklamowej, podczas której rok w rok odbywa się koncert. W 2023 roku na scenie stanie Rihanna.

34-latka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wystąpi podczas 57. edycji Super Bowl Halftime Show. Nie wiadomo jednak, czy zaprezentuje nowy materiał muzyczny, czy skupi się raczej na dobrze znanych na hitach.

Super Bowl Halftime Show 2023 - kiedy wystąpi Rihanna?

Mecz amerykańskiej ligi NFL odbędzie się 12 lutego 2023 roku. Rihanna wystąpi na State Farm Stadium w Glendale w stanie Arizona. Transmisję z wydarzenia pokaże amerykańska stacja Fox.

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, pierwotnie gwiazdą imprezy miała być Taylor Swift. Piosenkarka miała jednak odrzucić propozycję organizatorów, tłumacząc swoją decyzję pracą nad nową muzyką.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Kravitz/Getty Images

Pozostałe wiadomości