Gwiazdy

Rihanna i ASAP Rocky są razem? Przyłapano ich na wspólnej kolacji

Gwiazdy

cover video/x-news

O romansie Rihanny i ASAP Rocky'ego mówiono w ostatnich latach wielokrotnie. Młodzi, zdolni i bajecznie bogaci muzycy utrzymywali jednak, że wyłącznie się przyjaźnią. Teraz paparazzi przyłapali ich na randce. Czy w końcu są razem?

Relacja Rihanny i ASAP Rocky'ego

Najpopularniejsza na świecie Barbadoska i przystojny raper po raz pierwszy wzbudzili zainteresowanie swoją relacją już 7 lat temu, kiedy Rihanna wystąpiła w jego teledysku pt. "Fashion Killa". Już wtedy na pierwszy rzut oka widać było między nimi niezwykłą chemię. Na filmiku widać, jak się przytulają i trzymają za ręce. Piosenkarka była wówczas po drugim rozstaniu z Chrisem Brownem i wydawało się, że z ASAP Rockym stworzą udany związek. Tak się jednak nie stało.

Połączyła ich niezwykła przyjaźń, która przetrwała już niejedną medialną burzę. Przez ostatnie lata skupiali się na karierze, a także pozostawali w innych związkach. Dopiero w grudniu zeszłego roku pojawiły się pogłoski, że łączy ich coś więcej, gdy wspólnie spędzili większość czasu podczas rozdania Fashion Awards w londyńskim Royal Albert Hall. Kilka tygodni później Riri dodatkowo podgrzała atmosferę, spędzając w towarzystwie rapera sylwestra w Nowym Jorku. Następnie świat obiegła wiadomość, że po trzech latach rozstała się ze swoim chłopakiem, milionerem Hassanem Jameelem.

Rihanna i ASAP Rocky w końcu razem

Choć media przypuszczały, że Rihanna rozeszła się z biznesmenem właśnie dla popularnego rapera, w kolejnych miesiącach nie udało się ustalić czy są razem. Teraz jednak para muzyków widziana była na randce.

Magazyn "People" podał, że Riri i ASAP Rocky zbliżyli się do siebie w ostatnich miesiącach i zaczęli się spotykać. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na kolacji z przyjaciółmi w restauracji Beatrice Inn w Nowym Jorku wraz z niewielką grupą przyjaciół. Choć nie chcieli zostać zauważeni i jedli przy dyskretnym stoliku za kotarami, wiadomość i tak obiegła światowe media. Informację o ich związku potwierdziło również źródło "Page Six".

Myślicie, że są w końcu razem?

Rihanna obiecuje, że jej nowy album będzie wart czekania. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości