Gwiazdy

Rezydencja Cate Blanchett skrywa tajemnicę. Jaką przeszłość ma posiadłość gwiazdy?

Gwiazdy


Zastanawia nas często, jak mieszkają gwiazdy i w jaki sposób urządziły swoje domy. Jednak znacznie ciekawsze może być to, co wcześniej znajdowało się na miejscu ich posiadłości. Okazuje się, że rezydencja Cate Blanchett ma raczej mroczną historię.

Tajemnica rezydencji Cate Blanchett

Angielska rezydencja Cate Blanchett ma nieciekawą przeszłość. Dom aktorki znany jako Potters Manor lub Steep Park był miejscem często odwiedzanym przez przestępców, pogan i bezdomnych. Jego historia związana jest z narkotykami, czarami i grabieżcami. Według "Daily Mail", na podłodze namalowany był symbol pentagramu, często używanego jako element pogańskich ceremonii. Z kolei na ścianie dużymi czarnymi literami napisano słowo „kłamca”.

Budynek został zbudowany w 1890 roku, a w 2015 roku poddano go całkowitej odnowie. Cate Blanchett i jej mąż Andrew Upton kupili posiadłość w 2016 roku. Wydali na nią ponad 6 milionów dolarów.

Cate Blanchett – kariera

George Clooney określił ją jako „najlepszą, pracującą obecnie aktorką”, a Nicole Kidman nadała jej miano „Królowej Australii”. Cate Blanchett w zawodzie pracuje od 1993 roku. Pochodząca z Australii aktorka jest laureatką dwóch Oscarów: za drugoplanową rolę w filmie "Aviator" oraz pierwszoplanową w "Blue Jasmine". Przed pandemią zakończyła zdjęcia do najnowszego filmu Guillermo del Toro "Nightmare Alley".

Ma na swoim koncie ma udział w takich produkcjach jak: "Ocean's 8", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" czy filmowa trylogia "Władca Pierścieni". Obecnie możemy oglądać ją w serialu "Mrs. America".

Cate Blanchett została przewodniczącą jury 77. festiwalu filmowego w Wenecji. Australijska gwiazda stanie na czele kapituły głównego konkursu o nagrodę Złotego Lwa. Festiwal na weneckim Lido odbędzie się w dniach 2-12 września. Obejrzyj materiał:

Zobacz też:

Courteney Cox wróci w kolejnej odsłonie "Krzyku". Kto jeszcze zagra w kultowym horrorze?

Kasia Cerekwicka z nowym singlem i zapowiedzią albumu. „Całe życie poszukujemy odpowiedzi, czym dla nas jest szczęście”

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Jak gwiazda prezentuje się w naturalnej odsłonie?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości