Gwiazdy

Reese Witherspoon nie rozumiała homoseksualizmu. "Kiedy dorastałam, nikt nie poruszał ze mną tego tematu"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Reese Witherspoon ​​nie wiedziała, czym jest homoseksualizm, dopóki nie przeprowadziła się do Los Angeles. Kto ją uświadomił, że - oprócz heteroseksualizmu - istnieją inne orientacje seksualne?

Reese Witherspoon - tradycyjne wychowanie

Reese Witherspoon urodziła się w Nowym Orleanie w Luizjanie w 1976 r., a wychowała w Nashville w stanie Tennesse. Aktorka długo nie wiedziała czym jest homoseksualizm, ponieważ w jej domu rodzinnym panowało bardzo tradycyjne podejście do seksualności.

Kiedy dorastałam, nikt nie poruszał ze mną tego tematu. Nie wyjaśnili mi tego ani moi dziadkowie, ani rodzice

- stwierdziła gwiazda w programie "Aktorzy o aktorach".

Witherspoon przyznała także, że termin "homoseksualizm" poznała dopiero po przeprowadzce do Los Angeles, gdzie zaczynała karierę. O gejach i lesbijkach opowiedział jej znajomy aktor, którego poznała na jednym z castingów.

"Little Fires Everywhere" - dialogi wzięte z życia

Okazją do podjęcia tego tematu był najnowszy serial Reese Witherspoon - "Little Fires Everywhere". Aktorka gra w nim matkę starającą się zaakceptować pociąg seksualny swojej córki do kobiet.

Laureatka Oscara ("Spacer po linie") zdradziła także, że jej doświadczenia z dzieciństwa zostały wykorzystane w scenariuszu tej produkcji.

Użyliśmy niektórych rozmów, które prowadziłam przed laty z moją babcią. Mówiła mi: 'homoseksualizm jest bardzo rzadki. To nie jest coś, co zdarza się często'

- wyznała Reese Witherspoon.

>>> Zobacz także:

Znany polski aktor jest gejem. Gwiazda dokonała coming outu

Bella Thorne jest osobą panseksualną. Co to oznacza?

Czy homoseksualizm można wyleczyć?

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości