Gwiazdy

"Receptura". Joanna Brodzik o swojej postaci: "krzykliwa, upierdliwa facetka"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Bartosz Krupa/East NewsJoanna Brodzik

Joanna Brodzik opowiedziała o swojej postaci w serialu "Receptura". Aneta, w którą się wciela jest krzykliwa i nieprzejednana, ale aktorka znalazła cechy, za które warto ją polubić.

Joanna Brodzi o swojej postaci w "Recepturze"

Joanna Brodzik w nowym serialu "Receptura" wciela się w postać Anety. Ta bohaterka dała się poznać z nienajlepszej strony, ale aktorka uważa, że są cechy, za które warto spojrzeć na nią przychylniejszym okiem.

- Myślę, że zdążyliście zauważyć, że Aneta jest osobą zdecydowanie przekonaną o trafności własnych poglądów i nieugiętą w tym, żeby te poglądy egzekwować na swoich najbliższych. Jest to krzykliwa, upierdliwa facetka, która w gruncie rzeczy jest bardzo dobrą mamą, tylko w egzekucji trochę słabiej jej to wychodzi - napisała Joanna Brodzik na swoim profilu w mediach społecznościowych.

"Receptura" - nowy serial TVN

Serial "Receptura" można oglądać w niedziele o 21:30. Opowieść dzieje się w teraźniejszości oraz w okresie międzywojennym. Pokazuje, że historia lubi się powtarzać. Sześcioodcinkowa produkcja doskonale przeplata dwie perspektywy czasowe.

Bohaterki dzieli sporo - czasy, w których żyją, możliwości czy obyczaje, ale jedno pozostaje niezmienne. Przeżywają podobne rozterki emocjonalne, sercowe dylematy i nieustannie poszukują sensu, a także prawdy o sobie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Serial "Receptura" i jego gwiazdy

Serial „Receptura” i jego gwiazdy
Serial „Receptura” i jego gwiazdy
Dzień Dobry TVN

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości