Gwiazdy

Recepta Jana Nowickiego na pogodne życie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Aktor, miłośnik życia, hedonista. Przyjaciel artystów, Piwnicy pod Baranami. Prowadził bujne, towarzyskie życie. Czerpał z niego garściami. Z okazji 80 jubileuszu Jan Nowicki gościł w studiu Dzień Dobry TVN i opowiedział o swojej przeszłości.

Jan Nowicki z okazji 80 jubileuszu gościł na kanapach Dzień Dobry TVN i zrobił mały bilans życia. Zdradził swoje przemyślenia, opowiedział, jakim był ojcem, mężem i aktorem. Co obecnie robi? Od trzech lat mieszka w Kielcach wraz ze swoją żoną Anną Kondratowicz.

Jan Nowicki – aktorstwo

Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny zagrał prawie 200 ról filmowych. W teatrze telewizji mogliśmy zobaczyć go m.in. w „Niepochowanym”, „Wielkim Szu”, „Magnacie”, „Spirali” i „Sanatorium pod Klepsydrą”. Aktor nie poprzestaje. Już pod koniec grudnia będziemy mogli oglądać go w filmie „Pan T”, gdzie wciela się w rolę sprzedawcy szczoteczek do zębów.

Jan Nowicki – życie prywatne

Obecnie aktor dzieli życie pomiędzy rodzinnym miasteczkiem Kowalem a Kielcami, w których od 3 lat mieszka z drugą żoną. Ponadto Jan jest szczęśliwym ojcem Łukasza i Sajany i dziadkiem czworga wnucząt.

Jan Nowicki – ślub w późnym wieku

Aktor zawarł związek małżeński z Anną Kondratowicz w wieku 70 lat. Co więcej, przez dwa lata utrzymywał to w tajemnicy. Dopiero w wywiadzie dla jednego z magazynów przyznał się, że poślubił swoją menedżerkę. Para wzięła ślub w Namysłowie na Dolnym Śląsku.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości