Gwiazdy

Rebecca Balding nie żyje. Była gwiazdą serialu "Czarodziejki"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Rebecca Balding

Rebecca Balding była znaną amerykańską aktorką. Dużą popularność przyniosły jej role w serialach takich, jak "Soap", "Czarodziejki" czy "Beverly Hills, 90210". Mąż gwiazdy poinformował o jej śmierci. Wyznał, że od dawna zmagała się z poważną chorobą.

Rebecca Balding nie żyje

Rebecca Balding zmagała się z nowotworem jajnika. Jak przekazał mąż aktorki, scenarzysta i reżyser James L. Conway, jego ukochana przegrała walkę z rakiem. Odeszła 18 lipca 2022 roku w Park City, mieście w stanie Utah w Stanach Zjednoczonych. Miała 73 lata. Jej bliscy, w tym dwie córki, Sara i Kathleen, nie mogą się pogodzić ze stratą.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Balding urodziła się 21 września 1948 roku w miejscowości Little Rock w stanie Arkansas. Na małym ekranie zadebiutowała w 1978 roku w serialu science fiction "The Bionic Woman". Następnie jej kariera nabrała rozpędu i zagrała w kilkudziesięciu serialach, a także w wielu filmach i na deskach teatrów.

Rebecca Balding - kariera

Rebecca Balding zdobyła dużą popularność za sprawą roli Carol David w amerykańskim sitcomie "Soap". Później można było ją oglądać w takich produkcjach, jak "MacGyver", ''Paradise", "Siódme niebo" czy "Beverly Hills, 90210" - w tym ostatnim zagrała gościnnie w dwóch odcinkach.

Kolejnym przełomowym momentem na jej aktorskiej ścieżce był występ w serialu "Czarodziejki". Wcieliła się Elisę Rothman, redaktor naczelną gazety i szefową Phoebe Halliwell. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Aleksandr_Vorobev/Getty Images, screen Twitter @deadline

Pozostałe wiadomości