Gwiazdy

Tinder tylko dla celebrytów? Miłości szukali tam już m.in. Ben Affleck, Cara Delevigne czy Joe Jonas

Gwiazdy

Aktualizacja:
Getty Images/Tero Vesalainen

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak i gdzie znani oraz lubiani szukają swojej drugiej połówki, to teraz już znamy odpowiedź. Roya to ekskluzywna aplikacja randkowa, do której dostęp uzyskać mogą jedynie nieliczni, ale konto w niej założyło już wielu celebrytów.

Tinder dla celebrytów

Raya to aplikacja, która powstała w 2015 roku, jej głównym celem była pomoc w znalezieniu miłości, jednak wraz z rozwojem twórcy położyli duży nacisk poszerzanie kręgu znajomych. Dołączyć do aplikacji nie jest łatwo, aby założyć konto należy przejść wstępną kwalifikację. Udostępnione przez kandydatów dane oraz informacje zatwierdzane są przez anonimowe grono tworzone przez ponad 500 osób z całego świata. Obecnie na liście oczekujących na przyjęcie znajduje się ponad 100 tysięcy osób. Warto zaznaczyć, że przyjętych przez prawie 5 lat istnienia Raya zostało zaledwie 10 tysięcy osób.

Jak można dołączyć do "Raya"? Trzeba być pięknym, młodym i bogatym

Aby znaleźć się w gronie użytkowników aplikacji trzeba spełnić kilka kryteriów. Przede wszystkim trzeba być ekspertem w dziedzinie, którą zajmujesz się zawodowo. Raya chce zrzeszać osoby, które odniosły sukces i mają dużo do powiedzenia. Poza tym, powinno mieć się znajomych, którzy już posiadają konto w aplikacji. Dodatkowym plusem są wysokie zasięgi w mediach społecznościowych oraz wysoki status finansowy. Co prawda, twórcy aplikacji twierdzą, że wielu obserwatorów na Instagramie wcale nie gwarantuje dołączenia do grona użytkowników, jednak wiele modelek znanych właśnie z sieci, znajdziemy w Raya.

Konto w Raya posiada naprawdę szerokie grono gwiazd: aktorów, muzyków, biznesmenów czy osobowości internetowych. Wśród najpopularniejszych użytkowników (w przeszłości lub obecnie) znajdują się: Cara Delevigne, Joe Jonas, Ben Affleck, Moby, John Cusack, Teri Hatcher czy Matthew Perry.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości