Gwiazdy

Ray Slijngaard z grupy 2 Unlimited zakochał się w Polce. "To pierwsza kobieta, którą chcę poślubić"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Polska miłość księcia eurodance!
Dzień Dobry TVNPolska miłość księcia eurodance!

Przebój "No limit" holenderskiej grupy 2 Unlimited podbijał listy przebojów w latach 90. Po dziś dzień jest bardzo popularny i przyniósł Rayowi Slijngaardowi oraz Anicie Doth ogromną sławę. Muzyk kilka lat temu podczas koncertu w Polsce poznał piękną blondynkę o imieniu Sandra, z którą obecnie jest zaręczony. Teraz mieszkają częściowo w Katowicach, a częściowo w Düsseldorfie.

Sukces grupy 2 Unlimited

30 lat temu powstała grupa 2 Unlimited wykonująca szeroko pojętą muzykę taneczną. Muzyk Ray Slijngaard po dziś dzień nie może uwierzyć, że odniósł sukces na światową skalę. Opowiedział o tym w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

- Wystartowaliśmy w 1991 roku. Wcześniej byłem po prostu kucharzem. Owszem, zajmowałem się muzyką, ale taki sukces był raczej w sferze marzeń. Patrzyłem na plakaty Michaela Jacksona i myślałem, że też tak chcę. Jednocześnie zawsze byłem realistą. My, Holendrzy, już tak mamy. Byłem pewien, że to się nigdy nie uda. Miałem w planach po prostu gotować i pewnego dnia otworzyć restaurację. Ale los zrobił swoje i okazało się, że nasza muzyka zaczęła być grana wszędzie - w Japonii, w Stanach. Wciąż muszę się szczypać, by uwierzyć w to, co się zadziało - powiedział Ray Slijngaard.

W którym momencie Ray zdał sobie sprawę, że jest już prawdziwą gwiazdą?

- To była chwila, kiedy książę Albert po jednym z koncertów zaprosił mnie do siebie na tzw. afterparty. Kiedy siedziałem obok niego i piłem z nim koktajle, to pomyślałem, że jestem jednym z nich - przyznał zadowolony muzyk.

Polska miłość Raya Slijngaarda

Serce Raya skradła piękna blondynka o imieniu Sandra. Poznali się 5 lat temu w Zatorze, gdzie Ray grał koncert.

- Pracowałam z dziewczyną, która sprzedawała ich t-shirty i tak to się zaczęło. Od tamtego koncertu nie widzieliśmy się przez kilka miesięcy i dopiero, gdy Ray grał trasę koncertową po naszym kraju, znów spotkaliśmy się w Warszawie - powiedziała Sandra Binko, narzeczona Raya.

Jak bliscy Sandry zareagowali na jej związek ze znanym muzykiem? - Na początku było trudno. Każdy podchodził do naszej relacji sceptycznie. Wiesz, znany facet, to nie potrwa długo, ma wiele fanek. Ale kiedy lepiej go poznali, staliśmy się jedną wielką rodziną - przyznała ukochana Slijngaarda.

- Przez te wszystkie lata poznałem wiele kobiet. Mam trójkę dzieci z dwiema żonami, ale żadnej z nich nie prosiłem o rękę. To pierwsza kobieta, którą chcę poślubić. Właściwie to mieliśmy się pobrać w tamtym roku, ale COVID-19 pokrzyżował nam plany. Mamy bardzo konkretny plan. Chcemy wziąć ślub w Tajlandii - dodał Ray.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości