Gwiazdy

Ramówka TVN. Izabela Janachowska wraca jesienią z programem „W czym do ślubu?”

Gwiazdy

Aktualizacja:

„Pokażę wszystkie trendy. To, co modne i odważne” - zapowiedziała Izabela Janachowska podczas czwartkowej konferencji ramówkowej TVN.

W czwartek stacja TVN zaprezentowała swoje propozycje na jesień . Na imprezie jak zawsze nie zabrakło tłumów gwiazd, w tym m.in. Magdy Gessler, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Andrzeja Piasecznego z mamą, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy Doroty Szelągowskiej. Na czerwonym dywanie była obecna także Izabela Janachowska, która k ilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą .

Zapraszam do oglądania "W czym do ślubu". To co dla mnie ważne jak co roku super suknie. Pokazuję wszystkie trendy, pokazuję co modne, co odważne. Piękne metamorfozy i przede wszystkim fajne bohaterki. Fajne dziewczyny się do nas zgłaszają. I zawsze przy wyborze sukni są emocje, bez których ten wybór nie może się obyć.

- mówiła Izabela Janachowska.

Zobacz także: Ramówka TVN. Ciężarna Joanna Krupa cieszy się na nowy sezon „Top Model”

Izabela Janachowska, znawczyni trendów i nowinek ślubnych, pomaga narzeczonym i osobom towarzyszącym wybrać wymarzone kreacje na ten jeden, jedyny dzień. Kreacja ślubna musi być wyjątkowa i olśnić wszystkich. Do przymiarek i przed trudnymi wyborami stają panny młode, ich mamy, narzeczeni, siostry, świadkowe, a nawet przyszłe teściowe. Aby suknia prezentowała się wspaniale nie może zabraknąć makijażu i wspaniałej fryzury.

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości