Gwiazdy

Ralph Kaminski złożył życzenia urodzinowe najstarszej polskiej drag queen. Kim jest Lulla la Polaca?

Gwiazdy

Ralph Kaminski zamieścił na swoim koncie na Instagramie fotografie z najstarszą polską drag queen. "Dzisiaj urodziny legendarnej Lulla la Polaca. 100 lat na scenie!" - napisał artysta. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Ralph Kaminski jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Znany jest z takich przebojów jak: "Autobusy" czy "Kosmieczne energie". Ostatnio głośno o nim było za sprawą pocałunku z Krzysztofem Zalewskim oraz występu w sukience podczas Fest Festivalu. Nietuzinkowy artysta wierny jest nowatorskiej formie.

Ralph Kaminki na zdjęciu z Lulla la Polaca

Ostatnio swoje urodziny świętowała najstarsza polska drag queen. Z tej okazji muzyk udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie z Lulla la Polaca.

Dzisiaj urodziny legendarnej @lullalapolaca ❤️! 100 lat na scenie!

- napisał artysta.

Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN przypomniał, że Lulla la Polaca współpracowała z artystą. - Wystąpiła m.in. w teledyskach Ralpha Kaminskiego i ma urodziny tego samego dnia, co Madonna. Serdeczne życzenia - podkreślił dziennikarz. My również przyłączamy się do życzeń!

Lulla la Polaca - kim jest?

Lulla La Polaca, czyli najstarsza polska drag queen, to tak naprawdę 83-letni Andrzej Szwan. Mężczyzna przeżył powstanie warszawskie, a kilkanaście lat później odkrył w sobie artystyczną duszę. Obecnie często występuje wraz z innymi drag queen w Polsce.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości