Natasza Urbańska o nowej płycie: "Lekko poobijana jednak dojechałam do tej mety"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Muzyczny rajd Nataszy Urbańskiej

Miłośnicy talentu Nataszy Urbańskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę drugiego studyjnego albumu artystki. Płyta "Rajd 44" trafiła na sklepowe półki 26 listopada 2021 roku. W Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała singiel promujący wydawnictwo.

"Rajd 44" - nowa płyta Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska po długiej przerwie zdecydowała się wrócić na muzyczną scenę. 26 listopada 2021 roku miał swoją premierę album "Rajd 44", będący swoistym podsumowaniem doświadczeń zawodowych artystki. Okładka płyty stanowi bezpośrednie nawiązanie do wyzwań, z jakimi wokalistka mierzyła się na przestrzeni ostatnich lat.

- Ten samochód jest tak naprawdę metaforą tej całej mojej drogi artystycznej, którą do tej pory przebyłam. Lekko poobijana jednak dojechałam do tej mety - oceniła Natasza Urbańska, jednocześnie podkreślając, że nieustannie stara się poszukiwać nowych brzmień i inspiracji.

Druga studyjna płyta artystki miała ukazać się o wiele wcześniej, jednak wybuch pandemii znacząco przyczynił się do zmiany planów. Ostatecznie fani artystki doczekali się jednak wydawnictwa, które stanowi najlepszy dowód metamorfozy Nataszy Urbańskiej.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Natasza Urbańska w utworze "Rajd 44"

Na scenie Dzień Dobry TVN Natasza Urbańska zaprezentowała singiel promujący nowy album. Utwór zatytułowany "Rajd 44" doskonale obrazuje skomplikowaną drogę, którą artystka przemierzała przez kilka ostatnich lat.

- Tekst do tej piosenki powstał na tydzień przed zamknięciem płyty, kiedy ja już wszystko miałam zebrane - zdradziła wokalistka. Dodała też, że bardzo zależało jej na tym, by przebój idealnie oddawał sens życiowych lekcji, z jakimi musiała się zmierzyć.

Natasza w piosence "Rajd 44". Zobacz wideo:

Natasza w piosence „Rajd 44”
Natasza w piosence „Rajd 44” Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości