Gwiazdy

Rafał Szatan na scenie Dzień Dobry TVN w świątecznej i wzruszającej piosence

Gwiazdy

Rafał Szatan jest związany z muzyką od wielu lat. Kształcił się w liceum muzycznym, ukończył studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, a także występował na wielu konkursach i festiwalach. Teraz na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał swój utwór "Biały wiatr".

Rafał Szatan na scenie Dzień Dobry TVN

Muzyka od zawsze była pasją Rafała Szatana. Aktor w dzieciństwie ukończył szkołę na kierunkach fortepian i śpiew, a następnie studiował na wokalistyce. W latach 2009–2010 występował w Gliwickim Teatrze Muzycznym, a 2010–2015 był wokalistą zespołu RH+. Pojawiał się również w wielu programach rozrywkowych, gdzie chętnie prezentował swój talent.

- Mój mąż to istny szatan na scenie, potwierdzam! - mówiła w jednym z wywiadów Barbara Kurdej-Szatan.

Teraz Rafał stawia przede wszystkim na karierę solową, choć przed porodem swojej żony koncertował również z zespołem MaKuSza (w składzie jest też Basia Kurdej-Szatan, jej siostra Kasia oraz szwagier Piotr Mania).

Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swoją świąteczną piosenkę z domieszką soulu i jazzu, pt. "Biały wiatr".

Święta Szatanów

To będą wyjątkowe święta dla Rafała i Basi Szatanów, ponieważ niedawno powitali na świecie nowego członka rodziny. Po wielu latach starań do ich grona dołączył mały Henryk. Zarówno dumni rodzice, jak i ich córka Hania, nie posiadają się z radości. Szczęśliwi rodzice chętnie pokazują w mediach społecznościowych ujęcia z pociechami, nie ukrywając swojego szczęścia.

Choć Szatanowie wyznali, że przeszli już koronawirusa, wiadomo, że tegoroczne święta spędzą w Polsce. Stawiają na tradycję i w najbliższym gronie będą się cieszyć swoją obecnością.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości