Gwiazdy

Rafał Maślak i jego żona pokazują brzuchy. "Przeżywamy ciąże razem". Zdjęcia rozbawiły internautów

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Rafał Maślak, Mister Polski 2017, podczas wakacji w Meksyku pochwalił się, że razem z żoną spodziewają się drugiego dziecka. Od tamtej pory para regularnie publikuje w sieci fotki związane z oczekiwaniem na maluszka. Najnowszy post Rafała i nietypowe ujęcia wzbudziły zachwyt fanów.

Rafał i Kamila Maślak spodziewają się drugiego dziecka

W najnowszym poście, który pojawił się na profilu Mistera, jego żona pochwaliła się swoim ciążowymi krągłościami. Obok niej stoi Rafał, który czule gładzi ją po brzuchu. Z pozoru klasyczne ujęcie, jakich wiele na parentingowym Instagramie. Dopiero opis: "Przeżywamy ciąże razem?" sugeruje, że jest tam ukryte drugie dno. I rzeczywiście - wystarczy zerknąć na kolejne zdjęcia, żeby zobaczyć, że para z właściwym sobie poczuciem humoru podeszła do tematu.

Panowie często żartują, że w czasie ciąży przybierają na wadze razem z partnerką. Jak widać Rafał nie ustępuje na krok innym tatusiom, bo jego "ciążowe" krągłości wyglądają naprawdę ponętnie.

Rafał Maślak pokazuje brzuch

Oczywiście pod postem pary nie zabrakło zachwytów obserwatorów, którzy podchwycili żart.

Komentarz zostawił też kolega po fachu, Rafał Jonkisz, który nie mógł odmówić sobie drobnej złośliwości.

- Rafał na Twój bęben tylko CALGON ?- czytamy. Na odpowiedź Mistera nie trzeba było długo czekać: -eh... a jeszcze niedawno był jak tarka do prania.

Zobacz wideo: Jak w efektowny sposób powiedzieć bliskim o ciąży?

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości