Gwiazdy

Rafał Maślak będzie towarzyszyć żonie podczas porodu? Szczerze wyznaje: "Nie wiem, czy dam radę"

Gwiazdy

Rafał Maślak

Już niedługo jego rodzina się powiększy! Rafał Maślak wyczekuje narodzin drugiego dziecka. Poród jego żony, Kamili, zbliża się wielkimi krokami i wiele wskazuje na to, że mama urodzi siłami natury. Czy Mister Polski 2014 będzie towarzyszyć ukochanej w tej wyjątkowej chwili?

Rafał Maślak po raz drugi zostanie tatą

Rafał Maślak od 2014 roku, gdy zdobył tytuł Mistera Polski, robi karierę w show-biznesie i mediach społecznościowych jako fotomodel i influencer. Na Instagramie chętnie pokazuje swoją codzienność i dzieli się prywatnymi momentami, które spędza ze swoją żoną Kamilą oraz synkiem Maksem.

Obecnie rodzina Maślaków ma bardzo intensywny czas, ponieważ przygotowuje się do narodzin drugiego malucha. Tym razem spodziewają się córeczki, którą postanowili nazwać Michalina. Kamila jest już w zaawansowanej ciąży, więc wszystko wskazuje na to, że lada moment pociecha pojawi się na świecie. Gdy w 2019 roku urodził się Maksymilian, Rafał nie mógł być przy jego porodzie. Żona Maślaka ze względów medycznych musiała poddać się cesarskiemu cięciu. Czy tym razem gwiazdorowi będzie dane, aby wspierać ukochaną w szpitalu?

Rafał Maślak będzie przy porodzie?

Maślak w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że nieco obawia się chwili narodzin córki. - Odliczamy dni do narodzin Michalinki. Zastanawialiśmy się nad porodem rodzinnym, ale z jednej strony nie wiadomo, czy normy na to pozwolą, a z drugiej strony nie wiem, czy dam radę - powiedział Rafał.

Choć się stresuje, to pragnie dać z siebie wszystko. Maślak zapewnia, że stanie na wysokości zadania, gdy Michalina pojawi się na świecie.

- Przy Maksiu nie mogłem trzymać Kamili za rękę ponieważ miała cesarskie cięcie, ale ja jestem typowym facetem. Jak wchodzę do szpitala to miękną mi nogi i robi mi się gorąco, jakbym miał zaraz zemdleć, ale jeśli teraz będę miał możliwość bycia przy porodzie, to dam z siebie wszystko – zdradził tabloidowi.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Rodzina Maślaków niebawem się powiększy

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości