Gwiazdy

Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie. "Ktoś taki jak ty zasługuje na spokój i porządną robotę"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Sprawę Tomasza Komendy zna prawdopodobnie każdy. Niesłusznie skazany i uniewinniony po 18 latach, teraz próbuje od nowa ułożyć sobie życie. Pomocną dłoń wyciągnął do niego Rafał Collins, który zaproponował mu pracę. Umowa w tej sprawie została właśnie podpisana. Jakie stanowisko obejmie Tomasz Komenda?

Rafał Collins zaoferował Tomaszowi Komendzie pracę

Zarówno bracia Collins, jak i Tomasz Komenda mają za sobą naprawdę trudny czas. Z tego względu są bardzo wrażliwi na ludzką krzywdę i chętni do pomocy innym. Tomasz Komenda od czasu uniewinnienia próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Już niedługo na świat przyjdzie jego pierwsze dziecko - synek Filip. Teraz znów uśmiechnęło się do niego szczęście. Po cierpieniach i poniżeniach, z którymi się zmagał, otrzymał ofertę uczciwej i solidnej pracy. Rafał Collins za pośrednictwem mediów społecznościowych napisał wiadomość z nadzieją, że dotrze ona do Tomasza.

Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym że na myjni pracodawca go wykorzystywał...niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku.

- napisał Rafał Collins.

Tomasz Komenda będzie pracował w Fundacji Braci Collins

Jak obiecał, tak zrobił. We wtorek 22 września poinformował, że rozpoczął współpracę z Tomkiem Komendą. Na Instagramie opublikował zdjęcia z momentu podpisania umowy.

Tomek miał do wyboru zatrudnienie w trzech spółkach którymi kieruje: studio tuningu pojazdów, restaurację w Warszawie lub pracę w naszej fundacji. Na szczęście bez wahania wybrał pracę w Fundacji Braci Collins, z czego osobiście bardzo się cieszę

- podkreślił Rafał Collins.

Jakie stanowisko obejmie Tomasz Komenda?

Funkcja jaką będzie sprawować to Specjalista do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych. Dzięki takiemu rodzajowi pracy Tomek będzie miał wokół siebie wąskie grono ludzi, nie będzie musiał codziennie stawać do setek zdjęć, tak jak to było na myjni, w której pracował. Tomek dostanie od nas szanse na rozwój, początkowo w zakresie jego obowiązków będzie leżał jedynie jego rozwój osobisty. Mamy pełną świadomość, iż ma trochę do nadrobienia i musimy mu dać trochę czasu na pełną, obopólną współpracę

- czytamy pod zdjęciem.

Współpraca rozpocznie się od różnych kursów (m.in. prawa jazdy) oraz opieki psychologicznej. Tomasz będzie pracował z domu, tak aby nie musiał opuszczać otoczenia, które zna i w którym czuje się komfortowo.

Nasza współpraca zapewni jego rodzinie spokojne życie bez konieczności martwienia się o rachunki czy inne opłaty

- dodał Rafał.

Piękny gest Rafała Collinsa

Post Rafała zebrał mnóstwo ciepłych słów uznania. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy słowa Collinsa dotarły do Tomasza Komendy.

???? wielkie brawa Rafał :)

Jejku, Rafał jakim Ty jesteś dobrym człowiekiem. Jakby było więcej takich ludzi jak Ty, to świat byłby o wiele lepszy. Po prostu każdy powinien brać z Was przykład

Chłopaki, nie przestajecie mnie zadziwiać ❤️

Jesteś wielki!

- czytamy.

Nowe życie Tomasza Komendy. "Chcemy w przyszłym roku wziąć ślub". Zobacz rozmowę w Dzień Dobry TVN:

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości