Gwiazdy

Rafał Collins na uroczym zdjęciu z synkiem. "Tata na medal"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Rafał Collins rzadko zdradza fanom kulisy swojego życia prywatnego. Teraz jednak pokazał, jak spędza niedzielę i podzielił się zdjęciem, które podbiło serca internautów. Widzimy na nim, jak karmi ukochanego synka. Uwagę przyciąga nietypowa pozycja malucha.

Rafał Collins pokazał synka

Rafał cieszy się dużą popularnością w sieci, jego profil na Instagramie śledzi prawie 100 tys. osób. Utrzymuje stały kontakt z fanami relacjonując, co się u niego dzieje.

Sporadycznie jednak ujawnia, jak wygląda jego życie domowe. Teraz uchylił rąbka tajemnicy i pokazał, jak karmi synka butelką.

- Niedziela - napisał pod zdjęciem.

Fani nie mogli oderwać oczu od tego słodkiego, rodzinnego widoku. Zasypali Rafała komplementami.

- Tata na medal . U nas podobnie, bo najlepszy prezent to wspólny czas z rodziną. Uroki rodzicielstwa. Wspaniały Tata, miłość i poczucie humoru??? - piszą obserwatorzy.

Rafał Collins - kim jest?

Rafał i Grzegorz, czyli bracia Collins, na co dzień pracują w warsztacie, gdzie tuningują samochody celebrytów. Do ich klientów należą takie gwiazdy jak: Wojciech Szczęsny, Rod Stewart, Cristiano Ronaldo i Rita Ora. Swoją działalność prowadzą w Polsce, Anglii i Katarze. Popularność zdobyli dzięki programowi "Odjazdowe bryki braci Collins". Widzom TVN dali się poznać jako uczestnicy programu "Ameryka Express 2". Angażują się też społecznie - w 2018 założyli Fundację Braci Collins.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Tomasz Komenda wraz z braćmi Collins pomagają Powstańcom Warszawskim

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości