Gwiazdy

Takiego zakończenia programu nie przewidzieli. Wzruszająca niespodzianka dla prowadzących, popłynęły łzy

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Gratulacje od najbliższych dla nowych prowadzących
Gratulacje od najbliższych dla nowych prowadzącychDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński debiutowali jako prowadzący Dzień Dobry TVN. Nie spodziewali się jednak tego, co wydarzyło się na koniec poniedziałkowego programu. Kiedy żegnali się z widzami, do studia weszły ich rodziny. To był niezwykle wzruszający moment, nie zabrakło łez.

Niespodzianka dla prowadzących

Poniedziałek 29 sierpnia był niezwykle emocjonujący dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego. Tego dnia zadebiutowali jako prowadzący Dzień Dobry TVN. Towarzyszyły im stres i nerwy, a na koniec programu ogromne wzruszenie. Kiedy żegnali się z widzami i zapraszali na występ na naszej scenie, do studia weszły ich rodziny - Radosław Majdan z chłopcami oraz Anna, żona Krzysztofa z dziećmi.

- Szanowni państwo, tego nie było w planie, to jest niespodzianka. Ja teraz powstrzymuję wzruszenie, musimy sobie z tym poradzić, Małgosiu - powiedział łamiącym się głosem Krzysztof Skórzyński.

- Wystawili nas na naprawdę dużą próbę. Jesteśmy bardzo wzruszeni - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nowi prowadzący otrzymali od swoich bliskich kwiaty i moc gratulacji. To ogromne wsparcie z pewnością było im niezwykle potrzebne w tym ważnym dniu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński prowadzącymi DD TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali w roli prowadzących Dzień Dobry TVN.

- Nie będziemy udawać, proszę państwa, jesteśmy zestresowani. W końcu jesteśmy tylko ludźmi, nie jesteśmy maszynami. Czy zdarzą się pomyłki? Pewnie zdarzą się pomyłki. Czy będą przejęzyczenia? Tak, pewnie będą przejęzyczenia. Jesteśmy beniaminkiem w tej ekstraklasie. Pomóc wygrać ze stresem pozwala poczucie, że my nie jesteśmy tutaj dla siebie, jesteśmy dla państwa, by z państwem przywitać ten piękny, nowy dzień - mówił Krzysztof Skórzyński, rozpoczynając program.

W trakcie tego wydania zadebiutowała także nowa pogodynka Dzień Dobry TVN, Żaneta Rosińska. Wcześniej pracowała w telewizjach regionalnych. Po dłuższej przerwie prezenterka marzyła o powrocie do pracy przed kamerą.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości