Gwiazdy

Radosław Majdan opuścił szpital. "Cudowny powrót do domu i ukochanej rodziny"

Gwiazdy


Radosław Majdan w wyniku zakażenia koronawirusem trafił do szpitala. Były sportowiec ciężko przechodził chorobę. Na szczęście, wrócił do zdrowia. Piłkarz opuścił również placówkę i jest już w domu z ukochaną rodziną. Nadal jednak wraz z domownikami musi pozostawać w dystansie, a członkowie jego rodziny - na kwarantannie.

Radosław Majdan – koronawirus

Radosław Majdan był zakażony koronawirusem. Były sportowiec trafił do szpitala. Jak się okazało, tomograf wykrył zapalenie płuc. Na szczecie objawy ustąpiły, a mężczyzna czuje się już znacznie lepiej. Kilka dni temu Radosław w mediach społecznościowych poinformował swoich fanów, że jego stan jest stabilny i wszystko zmierza w dobrą stronę. Dziś wiemy już, że mąż Małgorzaty Rozenek wrócił do domu. Celebrytka szczęśliwą informacją podzieliła się na Instagramie.

Jeszcze przez kilka dni w dystansie (zalecenie lekarza) jeszcze przez 10 dni (ja i dzieci) w kwarantannie, ale najważniejsze, że już wszyscy razem. długi to był tydzień. Długi i smutny, ale dla nas, najgorsze już minęło

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata i Radosław dziękują służbie zdrowia

Po wyjściu ze szpitala Radosław opublikował w sieci piękny post. Były sportowiec, który na własnej skórze doświadczył, czym jest koronawirus, z całego serca podziękował służbie zdrowia. Jak przyznał, lekarze zapewnili mu wspaniałą opiekę.

Cudowny powrót do domu i ukochanej rodziny. Jeszcze raz dziękuje bardzo wszystkim pracownikom szpitala, za Waszą opiekę. Dziękuje również Wam za wsparcie i tyle ciepłych słów. Pozdrawiam i życzę zdrowia

- napisał Radek.

Głos w sprawie zabrała również Małgorzata. Gwiazda zdradziła, że podziwia lekarzy, którzy od wielu miesięcy wkładają wiele wysiłku, by ratować zdrowie i życie wszystkich pacjentów przybywających tłumnie do szpitali.

Dlatego nie mogę przestać myśleć o wszystkich pracownikach ochrony zdrowia. Oni od marca mają same takie tygodnie. Pełne bezsilności, ciężkiej pracy i doświadczania smutku. Pamiętajmy o ich ciężkiej pracy. Doceniajmy ich wysiłki. Szanujmy ich

-dodała.

Zobacz także:

Iga Świątek odznaczona przez prezydenta, który jest zakażony koronawirusem. Ojciec tenisistki: "Sytuacja jest dynamiczna"

Sejm przegłosował ustawę covidową. Czy szczepienia na koronawirusa będą obowiązkowe?

Jurek Owsiak ma koronawirusa. "Byłem przekonany, że może to być tylko grypa"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości