Małgorzata Rozenek-Majdan ma niezwykły prezent na 50. urodziny Radosława. "Będzie grubo"

Autor:
Berenika
Olesińska
Radosław Majdan

10 maja Radosław Majdan skończy 50 lat. Z tej okazji Małgorzata Rozenek-Majdan zamierza spełnić jedno z jego największych marzeń. Popularna para nie czekała z realizacją planu aż do dnia urodzin. - Zaczynamy świętować - oznajmił solenizant na kilka dni przed właściwą datą.

Radosław Majdan celebruje 50. urodziny

Od połowy maja do połowy czerwca Majdanowie przeżywają istny maraton imprezowy. Urodziny w tym czasie obchodzą kolejno wszyscy mieszkańcy domu: 10 maja - Radosław, 24 maja - najstarszy z dzieci Tadeusz, 1 czerwca - Małgorzata, 4 czerwca - Stanisław i 10 czerwca najmłodszy członek rodziny - Henryk.

Nic dziwnego, że dla popularnej familii okres ten jest porównywalny do świąt Bożego Narodzenia. Małgorzata Rozenek-Majdan celebruje go bowiem z dokładnie taką samą starannością i przywiązuje ogromną wagę do odpowiedniej oprawy tego typu wydarzeń. W tym roku obchodzenie urodzin bliskich przybrało szczególne znaczenie, ponieważ rozpoczyna je huczne wydarzenie: okrągłe urodziny Radosława Majdana. Były bramkarz kończy 50 lat.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Choć do 10 maja pozostało jeszcze kilka dni, Radosław oznajmił internautom, że nie zamierza czekać z zabawą. - Zaczynamy z Małgorzatą świętować moje urodziny. Będzie grubo - zapowiedział sportowiec i opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną. Tę samą fotografię zamieściła na swoim profilu Małgorzata Rozenek. - Miami, przybywamy! - napisała.

Małgorzata Rozenek w Miami

Radosław Majdan w Stanach Zjednoczonych ma spełnić swoje marzenie - spotkać się z kierowcą wyścigowym Lewisem Hamiltonem.

- Z samego rana wylatujemy do Miami. Radosław obchodzi swoje okrągłe urodziny, a my kochamy Formułę 1. Tak jak niektórzy zdobywają koronę świata, to my chcemy zdobyć różne tory, na których Formuła 1 się odbywa. I dlatego w ramach prezentu zabieram mojego męża na wyścig Formuły 1, i na spotkanie z Lewisem Hamiltonem, którego uwielbiamy - wyjawiła Rozenek w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl.

Jak gwiazda zamierza spędzić zbliżające się urodziny najmłodszego syna Henryka? - Muszę otrząsnąć się z urodzin mojego męża, gdzie lecimy na kilka dni, ponieważ nie chcemy zostawiać dzieci na długo, więc prawie tyle ile jesteśmy w podróży, tyle będziemy na miejscu. To będzie szybki wyjazd jak na zmianę stref geograficznych. Ale prosto z lotniska jedziemy na imprezę i na spotkanie z przyjaciółmi. Dopiero wtedy zacznę planować urodziny reszty rodziny. Po drodze przed Henrykiem jest Tadeusz, później jestem ja, później jest Stasio i dopiero potem jest Henryk - oznajmiła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości